Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

IMG_3088

Multimediální učebna Gymnázia Hladnov v Ostravě

Gymnázium Hladnov a JŠ nabízí jazykové vzdělání jak dětem, tak dospělým.

ZŠ Ratibořická - reference

Učebna cizích jazyků ZŠ Ratibořická

Multimediální učebna cizích jazyků, vybavená sluchátky a pevnými počítači, vznikla na ZŠ Ratibořická v Praze.

2_1_2_reference2

Výuka cizích jazyků na ZŠ v Dubé

Základní škola v Dubé dokončila instalaci jazykové laboratoře SmartClass+ Rover. Mobilní jazyková laboratoř je vybavena tablety a sluchátky s mikrofonem.

2_1_2_reference3(b)

Učebna ZŠ s RVMPP Buzulucká

Klimatizovaná jazyková laboratoř SmartClass+ k výuce cizích jazyků pro 24 žáků vznikla v základní škole Buzulucké v Teplicích.

učebna výuky jazyků s digitálními technologiemi, sluchátka

Výuka jazyků v digitální jazykové laboratoři

Využití moderních technologií výrazně napomáhá kvalitní výuce jazyků. AV MEDIA nabízí tradiční tlačítkové konzole pro učitele k ovládání několika zdrojů, ale také moderní plně digitalizované systémy Robotel SmartClass+, které plně zapojí žáky do výuky.

  • SmartClass+ LL
    Jedná se o plnou verzi jazykové laboratoře, se kterou je multimediální výuka angličtiny a dalších jazyků velice efektivní. Žáci jsou vybaveni sluchátky s mikrofonem a pevnými počítači. Sdílejí zvuk i obraz, mohou číst, psát i poslouchat nahrávky. Plná verze přináší kvalitní poslech a řízený hovor i možnost monitorovat konverzaci ve skupinách a individuální práci s jedním žákem.
  • SmartClass+ Live
    Základní verze jazykové laboratoře, ve které jsou žáci vybaveni pouze sluchátky s mikrofonem. Je zaměřena především na vyučovací aktivity s audiem a mluveným slovem. Obrazové materiály je možno sdílet přes projekci nebo interaktivní tabuli.
  • SmartClass+ Rover
    Žáci jsou vybaveni tablety a sluchátky s mikrofonem.  Platforma je dostupná pro všechny typy tabletů. Možnosti využití jsou stejné jako u plné verze SmartClass+LL, digitální jazyková učebna je velice efektivní a výuka jazyků žáky opravdu baví.

AKTUÁLNÍ CENÍK PRO ŠKOLY     Nabídka školení

Mám zájem o více informací

Jak funguje Jazyková laboratoř Robotel

Jazyková laboratoř Robotel SMARTClass+

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Interaktivní tabule SMART Board přináší nové možnosti do výuky. Je propojená s počítačem a reaguje na dotyk. Uživatelé mohou dotykem ovládat aplikace a zapisovat text digitálním inkoustem.

Interaktivní stůl SMART Table a interaktivní kostky Smartcube jsou zařízení, která podporují spolupráci a rozvíjejí komunikační dovednosti dětí. Jsou vhodné pro mateřské školy a první stupeň ZŠ.

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Hlasování a zpětná vazba je nedílnou součástí výuky, ale i firemních porad a konferencí. Umožňuje získat rychlou představu o znalostech nebo ověřit pochopení výkladu či prezentace.

Softwarové aplikace ve školním prostředí se soustředí na zapojení žáků a studentů do výuky pomocí interaktivní tabule nebo žákovských zařízení v rámci třídy či cloud prostředí.

Moderní výuka vyžaduje také kvalitní digitální obsah. Nové elektronické verze učebnic jsou obohacené o animace, videa, zvuky i různá individuální a skupinová cvičení pro žáky a studenty.

Jazyková laboratoř nebo jazyková učebna je moderní výukové prostředí s přehlednou digitální knihovnou. Ta je plná připravených výukových materiálů, které jsou roztříděné v jednotlivých lekcích výuky.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz