Nacházíte se:

Interaktivní náhledový monitor SMART Podium

Sympodium3

Interaktivní náhledový monitor SMART Podium

Podium je interaktivní dotykový panel, který vám podobně jako SMART Board umožní dynamickou komunikaci s žáky a studenty. Můžete perem vpisovat poznámky přímo do promítané přednášky, zdůrazňovat vybraná místa v prezentaci nebo rychle načrtnout jednoduchý obrázek (a samozřejmě pak vše uložit do PC).


Více informací

  

ID370

Detaily modelů

Interaktivní panel SMART Podium slouží nejen jako náhledový monitor pro přednášejícího, ale navíc nahradí myš i křídu.

Na LCD obrazovce SMART Podia můžete ovládat jednotlivé počítačové aplikace, tak jak jste zvyklí při ovládání myší. Navíc ale můžete perem vpisovat poznámky přímo do promítané přednášky, zdůrazňovat vybraná místa v prezentaci nebo rychle načrtnout jednoduché schéma či graf (a samozřejmě pak vše uložit do PC). Vše se okamžitě zobrazuje na velké projekci za vámi, kde to vidí všichni studenti.

Velká pracovní plocha a přímá integrace se stávající technikou

SMART Podium poskytuje díky širokoúhlé obrazovce velkou pracovní plochu. Kromě poměru stran 16:9 ve vysokém rozlišení nabízí displej volbu formátu 16:10 a 4:3. Dokáže se jednoduše přizpůsobit technice, kterou v současné době používáte. V tomto ohledu je SMART Podium perspektivní investicí i za předpokladu budoucí obměny ostatního technického vybavení.

Ukládání a sdílení obsahu

Pomocí integrovaného softwaru SMART Notebook si můžete uložit poznámky, snímky obrazovky, obrázky a další obsah do jediného souboru. Jednotlivé poznámky lze taká ukládat přímo do ostatních počítačových aplikací, např. Microsoft PowerPoint, Excel a Word, AutoCAD aj.