Nacházíte se: Segmenty > Školy > Řešení pro školy > Výuka jazyků

Digitální jazyková laboratoř Robotel


Univerzita_palackeho_Olomouc009

 

 

 

Efektivní výuka cizích jazyků

Bez znalosti cizích jazyků se dnes již neobejdeme. Aby jejich výuka byla co nejnázornější a nejefektivnější, je optimální mít dobře vybavenou multimediální učebnu či přímo jazykovou laboratoř.

Využití moderních výukových technologií může přispět významnou měrou k plnění požadavků Národního plánu výuky cizích jazyků na vaší škole. Z naší široké nabídky jazykových laboratoří si můžete podle svých potřeb a možností vybrat od tradičních tlačítkových konzolí pro učitele k ovládání několika zdrojů signálu až po moderní plně digitalizované systémy Robotel. Moderní systémy dávají učiteli možnost operativně využívat nejrůznější média, studenti mohou simulovat různé reálné situace, třeba telefonování či prezentaci.

 

Dobré příklady praxe z ČR:

2. ZŠ Hořovice

ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ, Znojmo

ZŠ Buzulucká, Teplice

 

 

 


Jazyková laboratoř – Robotel SmartClass+ LL

Robotel SmartClass+ je novou generací multimediálních jazykových laboratoří. Umožňuje aplikovat všechny způsoby moderní výuky jazyků v kombinaci s jednoduchou a intuitivní obsluhou.

Cílem ve výuce cizích jazyků je procvičovat a rozvíjet čtyři základní dovednosti: čtení, psaní, poslech a především mluvený projev. Jazyková laboratoř nabízí pro každou tuto dovednost bohaté využití, pokrývá každou z nich a velmi pěkně je propojuje.

Univerzita_palackeho_Olomouc008


Univerzita_palackeho_Olomouc013

Robotel SmartClass+ Live

Základní verze digitální jazykové multimediální učebnyRobotel SmartClass+ Live umožňuje vyučujícímu připravovat zajímavé výukové činnosti s autentickými multimediálními obsahy a nabízí široké možnosti konverzace s využitím prostředí jediného počítače - učitelského PC. Všichni studenti pak mají sluchátka s mikrofonem.


  Pruduktový list Robotel SmartClass+  

 


 Mapka zobrazuje aktuální pokrytí Digitální jazykové laboratoře Robotel v České republice.


robotel_1

robotel_2