Nacházíte se: Produkty > Systémy podpory vzdělávání

Hlasovací systémy

response

SMART Response

Hlasovací zařízení je progresivní didaktickou pomůckou, která má své pevné místo
v moderním vzdělávání. Můžete si s jeho pomocí rychle a snadno ověřit znalosti žáků. Zapojíte všechny. A motivující to je i pro žáky – využijete jejich přirozené hravosti
a soutěživosti. Klasické testy děti nudí nebo dokonce stresují, kdežto tato zajímavá forma je velice baví.

Stránky výrobce

SMART Technologies ULC


turning

TurningPoint

Jak TurningPoint funguje? Snadno. Každý žák dostane vlastní hlasovací konzolu, trochu podobnou dálkovému ovládání televize,
a učitel mu v PowerPointu od Microsoftu promítá na SMART Boardu jednotlivé testové otázky. Žák volí správnou odpověď a TurningPoint ji hned vyhodnocuje. Výsledky jednotlivých otázek i celého testu si učitel zobrazí podle libosti. Efektivní, objektivní a přesné.

Stránky výrobce

Turningtechnologies

 

Žák pouze stiskne tlačítko odpovědi na bezdrátovém ovladači a učiteli se zobrazí výsledky. Můžete si tak rychle a snadno ověřit znalosti žáků a motivující to je i pro žáky – využijete jejich přirozené hravosti a soutěživosti a zábavnou formou je vyzkoušíte.

Řešení je optimalizováno pro menší a střední učebny, je plně uzpůsobeno použití ve školství. Ovládání hlasovacího zařízení je velmi snadné a intuitivní. Je lehké a kompaktní, můžete jej přenášet z učebny do učebny. Vše funguje na baterie, které díky úspornému režimu vydrží velmi dlouho.

Hlasovací zařízení TurningPoint je skvělým doplňkem k interaktivní tabuli SMART Board. Výsledky bez problémů okamžitě zobrazíte na SMART Boardu a pracujete s nimi – připojíte poznámky, uložíte je do počítače atd.

TurningPoint 2008 v. 4.2.4 pro Windows Office 2010

Používáte hlasovací systém TurningPoint a máte již MS PowerPoint 2010? TurningTechnologies upravil poslední verzi SW 2008 v. 4.2.4  pro Windows Office 2010 i pro české prostředí. SW je ke stažení ze stránek výrobce.

Kompatibilita: Microsoft Windows XP, Vista, nebo 7 32-bit nebo 64-bit OS, Office 2003, 2007 nebo 2010 32-bit

Doporučujeme shlédnout i krátká instruktážní videa: http://trainingportal.turningtechnologies.com/turningPoint.cfm