Nacházíte se: Segmenty > Školy > Technická podpora

Technická podpora

Profesionální instalace

typovka

Typová instalace je instalace přesně specifikované konfigurace, určená pro segment škol. Díky využití typových instalací můžeme školám nabídnout kompletní instalační služby – zahrnující nejen samotnou instalaci zařízení, ale také dokumentaci, revizi a další nezbytnosti - za velmi příznivou cenu respektující omezené možnosti příspěvkové organizace. Samozřejmě je ale také možné
v případě potřeby typovou instalaci upravit, rozšířit o další přípojná místa apod.. Naši odborní konzultanti s vámi tyto nadstandardní požadavky ochotně vyřeší. Nebojte se zeptat.


Servisní služby pro školy

servis

Vážený uživateli, velice si vážíme, že jste si vybral společnost AV MEDIA, a.s. jako svého partnera a stal se naším zákazníkem. Prodejem a instalací zařízení naše spolupráce nekončí. Máme pro Vás připravenu řadu nadstandardních servisních služeb, aby Vás technika nikdy nenechala na holičkách a přinášela Vám ještě větší užitek. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a asistenční linka.

 IT a SW podpora

skoly_it_podpora

Potřebujete poradit či pomoct s instalací, nastavením softwaru dodávaného s našimi produkty? Máte otázky týkající se počítačů a SMART softwaru a podobně? Odpovědi naleznete v odkazech níže.