Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

IMG_1306_1

Moderní otevřený úřad

Moderní pojetí, otevřenost k občanům, profesionální přístup zaměstnanců. To jsou hlavní kritéria veřejně dostupného úřadu pro občany.

 Kraj Vysočina

Sjednocená vzdálená spolupráce

Sjednotili jsme formu vzdálené komunikace mezi organizacemi veřejné správy a samosprávy, integrovanými záchrannými složkami a nemocnicemi.

IMG_6516

Elektronická úřední deska

Elektronická úřední deska je moderním komunikačním nástrojem mezi městem Hradec Králové a občany.

Moderní úřad, hlasovací systémy, elektronická úřední deska, zaručují nejvyšší komfort a otevřený přístup k občanům.

Moderní úřad využívá nové technologie

Veřejná správa je správní činnost, která souvisí s poskytováním veřejných služeb. I veřejná správa může být v dnešní době interaktivní. Díky novým technologiím úřady jednoduše komunikují s veřejností, moderní úřad navíc zefektivňuje pracovní procesy zaměstnanců.

  • Moderní interaktivní technologie, jako je například elektronická úřední deska, zaručují nejvyšší komfort a otevřený přístup k občanům. Zároveň umožní vykonávat plnohodnotnou práci zaměstnanců úřadů a veřejných institucí.
  • Otevřený úřad nabízí všechny výše jmenované výhody. Úřad státní správy, kterému je vlastní elektronická komunikace s občany, využívá moderní AV technologie a jednoduchá elektronická zapojení.
  • Občané mají možnost moderně komunikovat s úřadem. Zaměstnanci plnohodnotně využívají všech dostupných nástrojů v podobě informačních systémů, elektronické úřední desky, živých přenosů z jednání zastupitelstva, interaktivity a vzdálené spolupráce. 
Mám zájem o více informací

Moderní otevřený úřad 

Moderní otevřený úřad

ELEKTRONICKÁ ÚŘEDNÍ DESKA

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Interaktivní displeje SMART Board jsou zajímavou alternativou k interaktivním tabulím. Hodí se především do menších tříd, pro větší místnosti je určen interaktivní náhledový displej SMART Podium.

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Hlasování a zpětná vazba je nedílnou součástí výuky, ale i firemních porad a konferencí. Umožňuje získat rychlou představu o znalostech nebo ověřit pochopení výkladu či prezentace.

Softwarové aplikace SMART jsou nedílnou součástí interaktivních tabulí a displejů. Umožňují uživatelům vytvořit, uložit a distribuovat neomezené množství nápadů a informací.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz