< Zpět

SMART Notebook

| 27. 8. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

nb10

Spolu s interaktivní tabulí SMART Board získáte i software SMART Notebook, který vám umožní plně využít všech možností interaktivní výuky. S tímto SW si také můžete velice snadno přichystat program výuky v kabinetu či doma, při vyučování promítáte připravenou hodinu na interaktivní tabuli a pracujete s ní. Velkou výhodou je, že vzhled uživatelského  rozhraní grafickým pojetím připomíná důvěrně známé aplikace a především že SMART Notebook „mluví“ česky! Pracovat s tímto softwarem a SMART Boardem se tak rychle a snadno naučí všichni učitelé, nejen vyučující anglického jazyka, a oblíbí si tuto chytrou učební pomůcku.

Stále větší důležitosti nabývá vlastní činnost žáka ve výuce a její výrazný vliv na osvojení si dovedností moderního prostředí současného 21. století. Přechod od výuky koncentrované na učitele k výuce zaměřené na žáka se výborně odráží na „SMART softwaru“, který je výrazným pomocníkem a jednotným prostředím pro učitele a jeho SMART třídu a pomáhá učiteli dotvořit komplexní ovládání všech produktů jednotnou cestou.

SMART Notebook, pracovní plocha učitele na interaktivní tabuli, vyrobí z každého počítače interaktivní prostředí ve výuce.

Osvědčený software SMART Notebook

  • snadno si přichystáte výuku v kabinetu či doma, při vyučování zobrazíte připravenou hodinu na interaktivní tabuli a pracujete s ní
  • vzhled uživatelského rozhraní grafickým pojetím připomíná důvěrně známé aplikace, je přehledné a intuitivní
  • plná lokalizace do češtiny
  • široká nabídka různých zdrojových obrázků: mapy, schémata, notové osnovy, grafy funkcí…
  • interaktivní animované výukové sekvence
  • Lesson Activity Toolkit – galerie flashových objektů, efektů a cvičení
  • navíc můžete využít tisíců již hotových výukových objektů a lekcí připravených ve SMART Notebooku jinými učiteli, které si stáhnete zdarma z českých vzdělávacích internetových portálů, jako je www.veskole.cz aj.
  • SW můžete poskytnout i studentům domů, pro přípravu referátů a vlastních prezentací
  • jednotné komunikační rozhraní pro integraci dalších prvků (hlasování, vizualizér aj.), aniž by se učitelé museli učit složitě ovládat další programy

Určitě vás nadchne široká nabídka různých zdrojových obrázků: mapy, schémata, notové osnovy i třeba hokejové  hřiště. Počet tapet a obrázků v galerii se masivně rozšířil
a prakticky do všech oborů přibyla vzorová řada interaktivních animovaných výukových sekvencí, které program  neuvěřitelně obohacují. Řekněte sami: naučíte děti lidskému dýchacímu ústrojí lépe z prostého popisu nebo tak, že si jej vzorově, z jednotlivých částí, “elektronicky” sestaví a pacienta oživí? Vzhledem k tomu, že jsou sekvence  realizovány
v dnes již běžné  technologii flash, můžete se o další  vhodné náměty postarat sami: stáhnete je z internetu nebo si je naprogramujete.

Aktuální software si můžete stáhnout zde ze stránek výrobce.

Galerie pro SMART Notebook: {phocadownload view=file|id=143}


smartmaths

SMART Notebook Math je pracovním prostředím specializovaným na výuku matematiky.

Aktuální software se můžete stáhnout ze stránek výrobce.

SMART Notebook Math umožňuje pracovat s grafy, řešit rovnice, psát matematické znaky bez nutnosti opustit SMART Notebook, autorský software interaktivní tabule SMART Board.

Vyzkoušejte jeho 30ti denní verzi (ke stažení na odkaze výše). K využívání SMART Notebook Math déle než 30 dní je zapotřebí zakoupit licenční klíč.

Informace o ceně naleznete v aktuální školní nabídce.sbse

SMART Notebook SE

Studentská verze SMART Notebooku. Studenti mohou řešit digitálně zadané domácí úkoly a pak je prezentovat ve třídě. Tento jednoduchý nástroj jsou schopni používat na jakémkoli počítači, a to bez instalace. Především, ale mají všechny digitální materiály řazené a tříděné podle předmětů na jednom místě, neustále u sebe, stejně jako sešit či učebnici, v podobě USB flash disku, který nosí připnutý na zápěstí jako náramek.

Aktuální software se můžete stáhnout ze stránek výrobce.

 


sbse

SMART Notebook Express

Prohlížení a úprava DUM on-line i offline a sdílení mezi školami, učitelem, žáky bez nutnosti instalace autorského softwaru SMART Notebook.

express.smarttech.com

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz