< Zpět

Svěřte se profesionálům

| 10. 7. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

Projektem to začíná

Používání moderních technologií proniká do všech oblastí společenského života. Nikoho tedy nepřekvapí, že stále více uživatelů touží po inteligentním domě, který svým uživatelům zajistí pohodlné a komfortní bydlení s jednoduchým způsobem ovládání. Moderní dům nabitý inteligentními systémy však vyžaduje centrální řízení, které potřebuje jednoho technologického projektanta. Eliminujeme tak případná rizika, která by mohla nastat. Můžete od nás očekávat profesionální přístup k řešení. Sledujeme pro vás nové trendy na poli audiovizuálních technologií.  V souvislosti s jejich dynamickým rozvojem se neustále vzděláváme v oboru a zvyšujeme tak svoji kvalifi kaci. Disponujeme autorizačním oprávněním a jsme držiteli certifi kace Cts, která je dokladem naší odborné profesní úrovně.

V rámci těchto aktivit jsme se stali partnerem řady architektů a projekčních kanceláří, se kterými spolupracujeme na všech úrovních projektové dokumentace.

projekce projekt

Sledujeme pro Vás nové trendy

Můžete od nás očekávat profesionální přístup k řešení. sledujeme pro vás nejnovější trendy na poli audiovizuálních technologií. V souvislosti s dynamickým rozvojem těchto technologií se neustále vzděláváme
v oboru a zvyšujeme tak naši kvalifikaci. Disponujeme autorizačním oprávněním a tři členové našeho týmu jsou držiteli Certifi kace Cts, která je dokladem jejich odborné profesní úrovně.

Společnost AV MEDIA je členem mezinárodní asociace InfoComm, která celosvětově podporuje audiovizuální odvětví. InfoComm zajišťuje certifikační programy, které slouží k rozvoji kompetencí osob k výkonu odborné profese na poli audiovizuálních technologií. Držitel certifikace CTS má odborné technické znalosti a zná nové trendy na poli AV technologií. Tyto znalosti uplatňuje i v rámci projektového managementu při tvorbě systémů a řešení. To mu umožňuje přinášet funkčně spolehlivá a kompatibilní řešení a díky komunikaci v rámci projektového týmu i eliminovat případná rizika, která by mohla v průběhu realizace či následně při používání systémů nastat.

Mějte svůj projekt pod kontrolou

Součástí projektu je zpracování přesného výkazu AV techniky s doporučenými cenami. Poskytujeme tak investorovi konkrétní představu o finanční náročnosti budoucí realizace. Garantujeme bezproblémovou funkčnost a vzájemnou kompatibilitu všech částí projektového systému. Profesionální přístup ke zpracování projektové dokumentace audiovizuálních technologií je založen na komplexním rozsahu stěžejních
projekčních etap. Každá z projekčních etap má jasně definované postupy. Mezi tyto etapy patří studie prostorové akustiky, studie audiovizuální techniky, dokumentace pro stavební povolení, dokumentace pro provedení stavby, dokumentace pro výběr dodavatele, dílenská dokumentace a dokumentace skutečného provedení díla.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz