IMG_8677

Rekonstrukce domu v Rudné u Prahy

Koncept inteligentního domu pod značkou HOME4Life přináší volný čas pro rodinu, úspory nákladů, ochranu majetku, bezpečí dětí a je šetrný k životnímu prostředí.

PICT100079

Novostavba rodinného domu Oleško

Rodinný dům Oleško využívá koncept inteligentního domu. Je vybaven nejmodernějšími technologiemi, které rodině usnadňují život.

Cholupice 20

Rodinný dům Cholupice

Rodinný dům je vybaven kvalitní AV technologií, kterou je možné intuitivně ovládat pomocí jednoho panelu. Chytrá domácnost je pro obyvatele velice bezpečná.

Zařiďte si bezpečný domov pro vaši rodinu

Inteligentní domácnost neklade důraz jen na pohodlí. Důležitá je také bezpečnost. Řešení HOME4Life chrání nejen majetek, ale především všechny členy domácnosti. Moderní elektroinstalace poskytují prevenci proti škodám a krádeži 24 hodin denně.

  • Elektronický zabezpečovací systém a kamerový systém jsou účinnými preventivními opatřeními proti krádeži a škodám na majetku. Kamerové záznamové zařízení odhalí jakoukoliv neobvyklou aktivitu ve vaší nepřítomnosti.
  •  Kouřové a záplavové detektory vás upozorní na případné hrozící živelné nebezpečí. Moderní domy jsou proto účinně chráněny před požárem i vodou.
  •  Infračervené venkovní závory se starají o bezpečnost vašich dětí. AV MEDIA může nainstalovat infračervenou venkovní závoru kolem bazénu, která při jejím narušení zapne alarm. Ten upozorní na možné nebezpečí.
  •  V moderním bytě existuje také videovrátný, který prozradí, kdo stojí u dveří. Nikdy se proto nestane, že by dítě otevíralo cizím lidem. Přátele a rodinu pustí domů stiskem tlačítka, ostatní mohou přijít, až se vrátí rodiče.

HOME4Life smart living

HOME4Life smart living

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Produkty

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Kvalitní ozvučení je důležité nejen v prezentačních místnostech, ale také například na chodbách hotelů, v barech nebo společenských prostorách. AV MEDIA nabízí produkty pro snímání a reprodukci zvuku.

Audiokonferenční zařízení jsou kompaktní systémy, které zajišťují kvalitní ozvučení pro jakékoliv konference nebo zasedání.

Informační technologie jsou jedna z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví stejně jako neustále se dynamicky vyvíjející společnost AV MEDIA, a.s.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz