< Back

Bezdrátová prezentace

Jiri Platek | 3. 2. 2016

Zamyslete se. Kolikrát se v minulém týdnu pokoušeli kolegové nebo návštěvníci ve vaši jednací či zasedací místnosti o neúspěšné sdílení obsahu z firemního notebooku, tabletu nebo dokonce chytrého telefonu? Pokud je číslo vysoké, nejste v tom sami.

Nezávislé průzkumy se shodují, že minimálně 40% dotazovaných se setkalo u více než poloviny schůzek s technickými problémy, jak sdílet připravený obsah. Nelze se proto divit, že se společné schůzky, porady či workshopy zbytečně protahují nebo jsou jejich účastníci s průběhem nespokojeni. Ptáte se, jak to souvisí s bezdrátovou prezentací?

 

Tip: Přejděte na bezdrátovou prezentaci – ušetříte čas, zvýšíte produktivitu a kolegové budou spokojeni.

Bývaly doby, kdy ideálním řešením pro sdílení obsahu stačilo uložit soubory na konkrétní místo ve firemní síti a ty současně otevřít s pevně umístěného PC v jednací místnosti. Pro dnešní firemní schůzky je tato forma sdílení nedostačující. Využití firemních personálních zařízení v podnikovém světě se neustále zvyšuje. V roce 2014 byl podle IDG Enterprise podíl aktivně využitých mobilních zařízení během jednání 66% a tabletu 43%. Tato čísla se každým rokem zvyšují a jasně naznačují, jak je důležité přijmout změnu v možnostech sdílení digitálního obsahu.

 

Tip: Vyberte řešení pro bezdrátovou prezentaci, které zajistí maximální uživatelský přínos, jednoduchost a bezpečnost.

Prozkoumejte aktuální možnosti tzv. bezdrátové firemní prezentace. Na trhu jsou spotřebitelská rozhraní, jako např. Apple AirPlay nebo Google Chromecast nicméně pro využití ve firemním prostředí v návaznosti na spolehlivost produktu a zabezpečení sdílených informací doporučujeme zvolit bezdrátové profesionální AV nástroje Barco ClickShare, který si lze prakticky vyzkoušet na pobočkách AV MEDIA nebo požádat o jejich zapůjčení. Mezi další bezdrátové profesionální AV nástroje lze zařadit Crestron AirMedia, nebo Extron ShareLink.

  

Barco ClickSahre, Crestron AirMedia a Extron ShareLink.

Tip: Umožněte zaměstnancům používat během prezentací, porad nebo workshopů jejich firemní zařízení – notebook, tablet a chytrý telefon.

„Barco ClickShare nám řeší připojení starších počítačů bez HDMI výstupu k projektoru. ClickShare je snadný na obsluhu a lze s nim sdílet i obsah z mobilních zařízení. Cena se nám během prvního seznámení zdála vysoká, ale ClickShare prostě a jednoduše funguje. ClickShare je jednoduchý na ovládání a nejen z tohoto důvodu zvažujeme jeho nasazení do dalších jednacích a zasedacích místností," doplňuje Lukáš Čada, Country IT Manager, SCHOTT ČR, s.r.o.

Při výběru bezdrátových prezentačních řešení, zvažte následující otázky:

  • Potřebujete připojit více uživatelů současně?
  • Dovolím externím účastníkům připojení k Wi-Fi síti?
  • Jak důležité je zabezpečení vašeho obsahu?
  • Potřebuji prezentovaný obsah nahrávat?
  • Potřebuji sdílený obsah sdílet na více místech?
  • Jaké softwarové platformy jsou podporovány?
  • Mohu do prezentovaných podkladů přidat anotace?

Bezdrátová prezentace díky Barco ClickSahre, Crestron AirMedia nebo Extron ShareLink se stane nositelem vašeho nového byznysu.

You need advice?
Subscribe news Contact us

Contact praha@avmedia.cz