< Back

Polycom RealPresence Trio

Jiri Platek | 28. 2. 2017

Pojem „Huddle room“ zažívá v posledních letech nebývalý boom – jedná se o menší zasedací místnost určenou pro dva až šest osob.

Právě tyto místnosti jsou ve firemním prostředí nevíce rozšířeny a využívány. Postrádají však jakékoliv audiovizuální vybavení, což je v rozporu s aktuálními požadavky po spolupráci menších týmů nad společnými projekty. V místnosti by neměl chybět zobrazovač (i interaktivní), kvalitní ozvučení, bezdrátová prezentace a Skype for Business pro vzdálenou komunikaci s kolegy nebo zákazníky.

   

Trio je revoluční v tom, že kombinuje klasickou formu konferenčního telefonu s trojicí kardoidních mikrofonů a kvalitním reproduktorem. Navíc přináší možnost přirozené vzdálené spolupráce přes vestavěného klienta Skype for Business. A když k tomu přidáme možnost bezdrátové prezentace v místnosti (přes lokální Wi-Fi nebo USB) či připojení mobilního telefonu přes Bluetooth a technologii NFC pro hlasitý odposlech, dostaneme ideální řešení pro zmíněné menší místnosti.

   

Trio jednoduše ovládáte přes dotykový 5“ LCD display. Trio podporuje i integraci s firemním kalendářem, což umožňuje rychlé připojení do naplánované schůzky. Snímání obrazu z místnosti zajišťuje kamera Logitech webcam C930e s rozlišením Full HD 1080p30 a 90° zorným polem. Pro větší prostory lze Trio rozšířit o dva externí mikrofony a zvětšit základní 6m radius vestavěných mikrofonů pokrývajích 360° prostor kolem pracovního stolu. K dispozici je také varianta s Open SIP řešením pro zákazníky nepoužívající Microsoft platformu.

   

Polycom Trio je ideálním řešením nejen pro vzdálenou spolupráci přes Skype for Business, ale i pro audio hovory a digitální prezentace v místnosti.

V případě zájmu se můžete sami přesvědčit, jak Trio prakticky funguje na pobočkách AV MEDIA v Praze a Brně nebo si u nás Trio rovnou zarezervujte pro otestování ve vašem firemním prostředí. Polycom Trio není pouhým telefonem, ale skutečným univerzálním řešením, které změní místnost v prostor pro týmovou vzdálenou spolupráci. Kontaktujte naše obchodní konzultanty nebo navštivte Inspired Collaboration setkání.

You need advice?
Subscribe news Contact us

Contact praha@avmedia.cz