SPOJILI JSME SÍLY
S RENTAL PRO a YVENTECH

POSOUVÁME ZÁŽITKY NA VYŠŠÍ LEVEL

Ať už chcete uspořádat galavečer na úrovni, rockový koncert či sportovní akci,
u nás jste na správném místě!

Pořádejte eventy s jistotou a bezpečně – podívejte se jak

VŠECHNY EVENTY POD JEDNOU STŘECHOU

Vyberte si svůj jedinečný zážitek

HYBRIDNÍ EVENTY

HYBRIDNÍ EVENTY

V dobách omezení a restrikcí je obzvlášť důležité zůstat v kontaktu. Podívejte se, jak uspořádat eventy s jistotou a bezpečně.

Zjistěte více
KONFERENCE A KONGRESY

KONFERENCE A KONGRESY

Postaráme se o kompletní technologickou stránku konferencí a kongresů. Navrhneme vám to pravé řešení dle vašich požadavků a zařídíme instalaci i profesionální obsluhu veškeré AV techniky.

Zjistěte více
SHOW A GALA

SHOW A GALA

Zabavíme vaše hosty na každé akci! Nabízíme kreativní řešení pro netradiční oslavy, televizní show, vyhlašování různých cen a soutěží, módní přehlídky, letní kina, koncerty, či speciální projekce a svícení na budovy.

Zjistěte více
KONCERTY A FESTIVALY

KONCERTY A FESTIVALY

Zajišťujeme přenosy koncertů na festivalech. Klademe důraz na co nejlepší vizuální i zvukový zážitek. Specializujeme se na video a LED zobrazovací technologie.

Zjistěte více
Sportovní a veřejné akce

Sportovní a veřejné akce

Pomocí AV technologií oživíme jakoukoliv společenskou událost, ať už se jedná o galavečeři, oslavu, sportovní akci, recepci, ples, či vyhlašování různých cen. Připravíme pro vaše hosty nezapomenutelnou atmosféru.

Zjistěte více
VÝSTAVY A VELETRHY

VÝSTAVY A VELETRHY

Pomocí interaktivních kiosků, dotykových obrazovek či videomappingu vzbudíme zájem návštěvníka a nenásilně jej pozveme do prostoru výstavního stánku. Díky AV technologiím oživíme i váš stánek!

Zjistěte více

Designujeme, plánujeme, realizujeme

AV MEDIA EVENTS je leader na českém trhu v oblasti pronájmu a obsluhy audiovizuální/IT techniky. Již 20 let nabízí nejmodernější technologie a drží krok s mezinárodním trhem. Po spojení s firmami YVENTECH, ke které se dříve připojila firma RENTAL PRO, nabízí díky sdílenému know-how ještě širší nabídku služeb, a to od designu a plánu akce, až po její realizaci. Naši obchodní a projektoví manažeři jsou připraveni připravit akci na míru, ať už jde o firemní setkání, gala, výstavu, konferenci, kongres, sportovní akci, koncert nebo celý festival.

 

4 500

75

25 000

Úspěšných eventů v roce 2019

Spokojenost zákazníků dle indexu NPS

Položek AV techniky na skladě

 

Kontaktujte nás pro nezávaznou poptávku!

Jsme členy:

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz