Jaké jsou výhody?

Rozšíření publika Demografie, logistika, bezpečí. Nejen kvůli pandemii, ale i za běžného života si nejsme jistí, jestli konference stojí za to, abychom za ní cestovali do jiné země / města a věnovali jí tak čas i peníze. To platí jak pro účastníky, tak pro řečníky. Během pandemie nám v účasti brání i cestovní restrikce. Navíc lze předpokládat, že spoustu lidí bude stále nějakou dobu upřednostňovat nesetkávat se face-to-face. Zároveň ale nebudou chtít přijít o obsah konference. Otevřete se novým možnostem, rozšiřte vaše publikum a nabídněte váš obsah napříč kontinenty

Networking a zpětná vazba
Lepší interakceMnozí potenciální účastníci akcí stále více přemýšlejí nad tím, zda je cestování v souladu s jejich ekologickým cítěním či zda jsou celkový čas a náklady spojené s účastí na nějaké akci úměrné přínosu. Umožněte účast i takovýmto návštěvníkům! Možnost vzdálené účasti také rozšiřuje okruh potenciálních řečníků či účastíků panelových diskusí. Pro pořadatele to může přinést i úsporu nákladů spojených s účastí vystupujícího.    


Více informací zdePříležitost pro sponzoryDíky širšímu publiku je hybridní event zajímavou příležitostí pro sponzory, a to hlavně za podmínek, že se budou moct prezentovat jak v živé, tak v online. Ve virtuální části lze nabídnout interaktivní stánky nebo celou virtuální výstavu. Samozřejmostí jsou zajímavá prostředí, měřitelná data a interakce s publikem. Jako pořadatel můžete pak rozšířit spektrum vašich sponzorů – ty pro online event (či jeho části), pro živý event nebo pro oba.

Snížení nákladů a dopadu
na životní prostředíDíky propojení s eventovou platformou, která nabízí při online setkání široké možnosti, lze interagovat s publikem a zjišťovat zpětnou vazbu už během samotného eventu. Spusťte hlasování, přijímejte dotazy, rozdělte účastníky do breakout roomů pro efektivnější networking. Můžete využít velmi účinných nástrojů pro zvýšení a udržení pozornosti u obrazovek.  
Využijte vaši akci
i po livestreamu!


Použijte záznam z akce či sestřih i po samotné akci! Využijte tuto jedinečnou možnost, co nabízí online a nabídněte publiku videoobsah, dokumenty či další materiály. Zasáhnete tak širší publikum, které se akce nemohlo zrovna zúčastnit a zároveň tyto záznamy můžete využít pro další marketingové účely, např. jako promo pro další event. Touto formou můžete udržet interakci s účastníky i dlouho po akci.  


VÍCE INFORMACÍ ZDE
Měřitelná data,
real-time i po akciZajímalo vás, co přesně publiku nejvíce na konferenci zaujalo? Jak dlouho vydrželi u jaké přednášky? Kolik jich navštívilo váš stánek? Který řečník byl nejzajímavější? Co jim event přinesl? Budou chtít přijít i další ročník? To jsou jen základní data, která můžete díky hybridnímu formátu získat a vyhodnocovat
BezpečnostBezpečnost hraje dnes na eventech hlavní roli, a to nejen s době pandemie. A nejde jen o fyzickou bezpečnost a zdraví účastníků. Společnosti a také veřejná správa potřebují zaručit bezpečný a někdy i privátní stream, který musí splňovat určitá kritéria. I na takové požadavky jsme technologicky připraveni!


Co se týče bezpečnosti účastníků, zde dodržujeme bezpečnostní ANTICOVID pravidla.


Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz