IMG_2825

2020 Zlín Film Festival

Zlín Film Festival 2020 proběhl a jak! Sice v jiném termínu než obvykle, ale příjemná atmosféra se jim jako vždy podařila vytvořit.

tatabojs 4

Tatabojs „onLive“ na vlastní kůži

On-line koncert ze studia nám nestačil, chtěli jsme dopřát posluchači zážitek podobný jako na opravdovém koncertě. Že to není možné? S kapelou Tatabojs jsme to dokázali!

Autokoncerty-37

AUTOKONCERT LEOŠE MAREŠE

Autodrom Most zažil historicky první autokoncert a náš tým AV MEDIA EVENTS byl u toho!

hak_0091

PÁLAVSKÉ VINOBRANÍ 2019

Oslavy vinobraní v amfiteátru v Mikulově i letos realizované v rámci oneAVteam

Zážitek z koncertu budete mít především díky skvělému zvuku umocněného světelnou atmosférou

Poradíme a navrhneme stage dle vašich možností a velikosti akce. Individuálně, podle prostoru, navrhneme optimální zvukový design, světelnou scénu, velkoplošné obrazovky a vše ostatní tak, aby se k vám návštěvníci festivalu rádi vraceli.

  • Navrhneme optimální zvukovou aparaturu pro nejlepší zvuk, stage na míru kapely, efektní osvětlení a videostream tak, aby si fanoušci odnesli dokonalý hudební zážitek.
  • Naši zkušení technici si dokáží poradit i s akusticky problematickými sály a navrhnou a postaví profesionální aparaturu tak, aby zvuk rovnoměrně pokryl celé hlediště.
  • Postavíme vám, s našimi zkušenými techniky, komorní festival i obří stage, pod letním sluncem i na sněhu, ve městě i na zelené louce, doma i v zahraničí. Vždy bezpečnou, z certifikovaných stavebních systémů, s profesionálním a výkonným zvukovým aparátem a početnou světelnou technikou renomovaných značek.
  • Dle rideru (zadání) kapely vybavíme stage kvalitní světelnou technikou, která podtrhne celou hudební show. Do větších hal jsme schopni zavěsit do konstrukce také velkoplošné obrazovky, aby naši kameramani mohli přenést dění na pódiu i pro vzdálenější diváky.

Kompletní katalog pronájmové techniky

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz