AVM_Conti150_Brnds_45SM906018

Koncert pro společnost Continental

Společnost Continental si minulý týden připomněla 150 let od svého založení. V Brandýse nad Labem, kde se specializují na výrobu elektroniky do automobilů, uspořádali oslavu pro obyvatele města a své zaměstnance.

HAK_5959

Jak jsme stavěli hlavní scénu Pálavského vinobraní

Blíží se doba vinobraní, což je skvělá zpráva pro všechny milovníky vína, ale i pro nás. Techniku v tomto období již pravidelně naložíme a odvezeme směrem do Mikulova, kde každoročně probíhá Pálavské vinobraní.

20210918_173857000_iOS

Národní svatoludmilská pouť v Tetíně

Spolek Svatá Ludmila 1100. let, zajištoval oslavy a veškeré akce zaměřené na připomínku 1100. výročí smrti sv. Ludmily.

51428092952_eea06e3b3f_k

Mezinárodní hudební festival v kouzelném Krumlově

Dlouholetá spolupráce nás letos opět zavála do jednoho z nejkrásnějších měst – Českého Krumlova.

AVM_KVIFF55_261SM905616

Ozářili jsme Karlovy Vary

Podívejte se, jak jsme technicky doplnili několik realizací doprovodného programu nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě – Mezinárodní Filmový Festival Karlovy Vary.

_DSC0986

Nebojte se uspořádat online koncert!

Venkovní koncerty jsou již v plném proudu. My ale ještě na chvíli zůstaneme ve studiu a připomeneme si, jak vypadal online koncert v podání Balage Bandu a hostů.

IMG_2825

2020 Zlín Film Festival

Zlín Film Festival 2020 proběhl a jak! Sice v jiném termínu než obvykle, ale příjemná atmosféra se jim jako vždy podařila vytvořit.

tatabojs 4

Tatabojs „onLive“ na vlastní kůži

On-line koncert ze studia nám nestačil, chtěli jsme dopřát posluchači zážitek podobný jako na opravdovém koncertě. Že to není možné? S kapelou Tatabojs jsme to dokázali!

DOPŘEJTE VAŠIM FANOUŠKŮM NEZAPOMENUTELNÁ FESTIVALOVÁ LÉTA I OBÝVÁKOVÉ DISKOTÉKY! 

Neustále reagujeme na aktuální situaci a připravíme pro vás individuální nabídku na živý i online koncert či festival. Jak může vaše akce vypadat? 

ŽIVĚ:

Postavíme vám festival od základů. Dopravíme k vám kamion plný zvukových beden, riggingů a světel. Naši zkušení technici celou stage přivezou a postaví dle vašich přání – ať už chcete na podiu molo, pořádnou pyrotechniku, nebo zvuk, který bude otřásat podlahu od základů, dokážeme vám vyhovět.

  • „Raz, dva, raz dva“ – Zkušení technici pokryjí zvuk rovnoměrně v celém hledišti i na podiu a ušetří čas zkoušením kapele i nedočkavým fanouškům.
  • Na kapelu uvidí na festivalu fanoušci ze všech míst – díky našim velkoplošným LED obrazovkám. Ty můžeme zavěsit přímo na stage nebo LED konstrukcích.
  • „Nejlepší koncert mého života“ – může si říct návštěvník. Zážitek umocní jedinečná světelná show, která skvěle doplní vystoupení kapely! I tu vám můžeme připravit.
  • Návštěvníkům bude při usínání pískat v uších – protože využijete ty nejlepší bedny NEXO STM.

ONLINE:

Dopřejte návštěvníkům únik z šedivé reality. Rozjasněte vašim fanouškům stereotypní dny na home officu. Ukažte jim, že s vámi se můžou bavit u obrazovek i v pyžamu. Postavíme vám virtuální studio kdekoliv budete chtít.

  • Zážitky na dosah ovladače – využíváme platformy, kterými snadno dostaneme vysílání do zařízení diváků bez složitých instalací.
  • Odkud bude kapela hrát? – Odkudkoliv! Naše studia jsou mobilní a režii vtěsnáme od garáží po vily kdekoliv po republice. Nezáleží na tom, jaká akustika v místnosti bude, naši zvukaři se s tím hravě vypořádají. Můžete také využít některé ze čtyř stálých studií
  • Účinkující jsou z různých koutů světa – To ale vůbec nevadí. Dokážeme uspořádat hybridní koncert, který se bude vysílat z několika lokací současně. Virtuální hranice neznají mezí!  
  • Potlesk téměř jako v sále – Díky interaktivním prvkům některých platforem můžete účastníky zapojovat pomocí chatu, otázek a odpovědí a hlasování v průběhu akce. Fanouškům autenticitu dodá možnost vzdáleného virtuálního připojení, díky němuž můžou kapele tleskat či pískat, jak jsou zvyklí na živých koncertech

inspirujte se   

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz