AVM_BckTBsnss_Harfa_50SM701695

Back to Business v novém oneAVstudiu

Ve dnech 9. a 10.9.2021 proběhlo v prostorech našeho nového oneAVstudia inspirativní setkání, které neslo název Back to Business.

MicrosoftTeams-image (33)

Jak jsme organizovali AVA Showcase

Spíše než rivalita, byla během pandemie důležitá spolupráce. Spousta firem se situaci přizpůsobila, a i my jsme chtěli dát světu vědět, že jsme se situaci zvládli a máme stále co nabídnout.

AVM_Hbrd_O2_Unvrsm_102SM900527

Budoucnost hybridních eventů v O2 Universu

Hybridní eventy jsou v plném proudu, to prokázala i konference HYBRID. Celá akce se zaměřovala na budoucnost eventů tohoto druhu, zaznělo zde několik predikcí o době pocovidové a jejím dopadu na akce a kongresy.

5_51162327174_o

Konference i z manéže s Blue Events

O tom, že dlouhodobá spolupráce má spoustu výhod, jsme se již zmiňovali. I nadále se potvrzuje, že díky opakované organizaci konkrétních akcí dokážeme klientovi vyhovět a vyslyšet jeho potřeby rychle a snadno.

IMG_9173

Jagello 2000 již potřetí

Hybridní konference jsou v plném proudu a staly se pro nás tzv. novým normálem.

2

Zaměstnanecká konference Staropramenu v oneAVstudiu

Zaměstnanecké konference jsou pro spoustu firem důležitým eventem.

img_1012

Poprvé virtuálně pro Office DEPOT

Důležitost našeho systému příprav i managementu vzdáleně připojených hostů z různých zemí pro bezproblémový průběh virtuální akce potvrdila obchodní konference klienta Office Depot, která se konala poprvé online.

AVM_Syngenta_HRF_28SM906645

Virtuální event pro dva státy

Přestože se již před rokem svět (a to nejen ten kulturní) zastavil, stále je zde spousta firem, která se s online prostředím teprve seznamuje.

to pravé řešení pro každou konferenci

Hlavním cílem konferencí a kongresů je předání informací v zábavné či zajímavé formě. Proto mezi naše služby nepatří pouze pronájem techniky, ale postaráme se kompletně o celou technologickou stránku konferencí a kongresů. . 

ŽIVĚ:

Pozdravte se s hosty a věnujte se programu, který vás zajímá. My zajistíme projekci, ozvučení, osvětlení, tlumočení i hlasování, pomůžeme vám s výrobou obsahu a zkoordinujeme celý event.

  • Bezpečnost na prvním místě – Náš covid manažer se stará o bezpečnost na všech akcích, např. dodržováním social distancing, které uplatňujeme také ve všech studiích.
  • Na velikosti záleží – Náš projektový manažer s vámi vybere tu nejvhodnější projekci či LED zobrazovač pro váš kongres nebo konferenci, ať už v malém sále, nebo velké hale.
  • Zapojte diváky – Pomocí moderních interakcí, které obohatí každou akci. Nechte je hlasovat, zahrajte si s nimi hry (gamifikace) nebo uspořádejte soutěž o nejlepší selfie.
  • Všechno na jednom místě – Vytvoříme vám webové stránky nebo eventovou aplikaci na míru. Účastníci se zde mohou zaregistrovat, projít si program a během akce interagovat např. pomocí hlasování, nebo živého chatu.

ONLINE:

Konference i kongresy se nyní přesunuly do virtuálního prostředí. To může mít ale i spoustu výhod! Na virtuální akci se vám připojí i vážení hosté, kteří by na tu živou z časových důvodů dorazit nemohli. Ušetřete účastníkům čas a přírodě další uhlíkovou stopu virtuálním eventem!

  • Studio u nás i u vás – Zachovejte profesionalitu i během virtuální konference, kterou hravě odvysíláte z jednoho z našich studií. Cítíte se lépe ve známém prostředí vaší firmy? Přivezeme příslušenství k vám a vysílání může začít!
  • „Haló, slyšíme se?“ – Tak to u nás nehrozí! Zajistíme rychlé a plynulé propojení vzdálených účastníků přes vámi zvolenou platformu. V oneAVstudiu navíc garantujeme díky back-upu hladký průběh akce i při výpadku elektřiny!
  • Virtuální procházka podle vašich představ – Vytvoříme Vám on-line event, který bude splňovat všechny aspekty toho živého. Procházejte se po virtuálním kongresovém centru, kde si vyberete, na kterou přednášku zrovna půjdete. Nebo se projděte mezi stánky sponzorů akce.
  • Boříme jazykové bariéry – Pomocí tlumočnického hubu propojíte zahraniční hosty s domácími. Překladatelé nemusíte hnát na akci, dokážeme zajistit tlumočení i vzdáleně.

JAK MŮŽE VYPADAT VAŠE KONFERENCE?

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz