DSC_2692

Sergei Polunin roztančil Forum Karlín

file

Rozsvítili jsme UMPRUM

mapp1

Videomapping v Chotěšově

Chotěšovský klášter se rozsvítil všemi barvami. Závěrečný večer v rámci Letního Barokního festivalu zahrnoval také videomapping, kde jsme nejen dodávali projektory, ale také spolupracovali na instalaci.

AVM_VC_CEA2021_202SM901395

Výroční ceny ČEA rozdány

Pořádání akcí v loňském roce se dalo přirovnat k ruské ruletě, přesto se našlo dost odvážlivců, kteří se nebáli riskovat.

EFFIE2020

Obýváková Home Effie 2020

Rok 2020 byl nejen pro naši firmu jednou obrovskou výzvou a někdy i improvizací.

tatabojs 4

Tatabojs „onLive“ na vlastní kůži

On-line koncert ze studia nám nestačil, chtěli jsme dopřát posluchači zážitek podobný jako na opravdovém koncertě. Že to není možné? S kapelou Tatabojs jsme to dokázali!

Autokoncerty-37

AUTOKONCERT LEOŠE MAREŠE

Autodrom Most zažil historicky první autokoncert a náš tým AV MEDIA EVENTS byl u toho!

čea1

Třetí ročník Výročních cen ČEA

Česká eventová asociace i přes současnou komplikovanou situaci uspořádala další ročník Výročních cen a díky AV MEDIA EVENTS odvysílala živý on-line přenos udílení z našeho pražského oneAVstudia

UŽIJTE SI GALAVEČER S HOSTY, PŘÍPRAVY NECHTE NA NÁS!

Předávání cen, televizní show, nebo módní přehlídka. Vaše nejtěžší volba bude pouze ta, jaké šaty obléct, o vše se postaráme my. Že dnešní doba honosným akcím nepřeje? Nečekejte na „nový normál“ a uspořádejte akci nyní – online a bezpečně.

ŽIVĚ:

Pro výjimečné akce je potřeba výjimečných řešení. Správně zvolené osvětlení, ozvučení, projekce a další audiovizuální prvky vaši akci pozvednou na vyšší level.

  • O chod akce se staráme my – Náš tým tvoří profesionální režiséři i technici, kteří odbaví celou akci, zatímco vy vítáte hosty a srkáte welcome drink. 
  • Vaše akce v záři reflektorů – Perfektním osvětlením dokreslíme atmosféru akce. Připravíme také videomapping, nebo tematické projekce.  
  • Neznáme hranice – Event uspořádáme kdekoliv – v Česku, ale i na Maltě.
  • Ať o vás hosté diskutují i po akci – třeba o tom, že se perfektně bavili při interaktivních hrách – u foto stěny, laserového bludiště, nebo podsvícené podlahy. 

ONLINE:

I v době opatření můžete uspořádat velkolepou show. Hosty si můžete pozvat vzdáleně do studia, nebo vámi zvolené lokace. Vytěžte ze své akce maximum a připravte pro diváky nevšední zážitek v netradičním formátu!

  • Nebojte se uspořádat akci na dálku – Díky interaktivním prvkům zůstanete v přímém kontaktu s hosty po celou dobu akce. 
  • Dopřejte vaší akci úroveň – Vytvoříme vám vizuály i scénář na míru. 
  • Boříme jazykové bariéry – Pomocí tlumočnického hubu propojíte zahraniční hosty s domácími. Překladatelé nemusíte hnát na akci, dokážeme zajistit tlumočení i vzdáleně. 
  • Získejte zpětnou vazbu hostů – Online platformy nabízí rozeslání dotazníků spokojenosti po akci.

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK 

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz