SÍŤ STUDIÍ AV MEDIA EVENTS

Zůstaňte v kontaktu

V dobách omezení a restrikcí je obzvlášť důležité zůstat v kontaktu. Postavili jsme proto v Praze celkem 4 profesionální studia, která Vám pomůžou spojit se s Vašimi fanoušky, kolegy, či účastníky konference.

Každé studio je specifické a dohromady nabízí široké portfolio využití - od webináře, prezentace nového produktu, přes konferenci, firemní jednání až po gala večer. Bez nutnosti cestovat Vás bezpečně připojíme ke vzdálenému přednášejícímu, do jiných virtuálních studií, a to i na druhý konec světa.

Profesionálně připravené zázemí, technické zařízení, garantované připojení i moderátoři zajistí profesionální úroveň a bezproblémový průběh akce.

Novinka! Mobilní virtuální mini studio 

Naše studiaVirtuální eventy Hybridní eventy Technologie Max. počet řečníků Max. počet účastníků Konektivita Zázemí pro řečníky
Harfa ANO LED pozadí 6 10 50/50Mbits ANO
O2U ANO ANO LED pozadí 12 50 50/50Mbits ANO
KCP ANO ANO LED pozadí 8 20 50/50Mbits ANO
Cubex ANO Zelené pozadí 6 0 20/20Mbits ANO
Vysvětlivky:
Virtuální eventy – ve studiu jsou přítomni pouze řečníci nebo je celý stream vysílán pouze na dálku
Hybridní eventy – ve studiu je i publikum (účastníci)
Max počet řečníků – v jedné chvíli na stagi / v záběru
Max počet účastníků – při dodržení social distancing
Zázemí – místnost pro přípravu, možnost objednání občerstvení

NÍŽE NALEZNETE VŠECHNA TYPOVÁ ŘEŠENÍ STUDIA DLE CHARAKTERU VAŠÍ AKCE.

HYBRIDNÍ EVENTY

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz