AVM_BNB_FrmKrln_76 SM700395

Jedinečná výstava Bylo nebylo

Už ani nespočítáme, kolikrát byla za poslední rok výstava uzavřena a poté znovuotevřena. Jak vznikala, co znamená imerzivní a proč byste ji neměli minout?

Tyden-inovaci-2020 (101)

Týden inovací 2020

AVM_FuturePort_20SAM_7106

Future Port 2019

Na začátku září proběhl v prostorách Průmyslového paláce a jeho přilehlého okolí třetí ročník dvoudenního eventu spojujícího v sobě festival, konferenci a výstavu. Jeho téma bylo jasné: budoucnost.

PFF-2018-Day1-0019

Future Port Prague

Mezinárodní festival a konference o budoucnosti Future Port Prague 2018 se letos uskutečnili v Pražské tržnici v Holešovicích od 6. do 7. září 2018. Jedním z hlavních témat byla umělá inteligence a etika.

6fbba310-5dc0-40de-ba7a-8f7fd0fb83ec

Výstava Interzoo

V průběhu května se v Norimberku uskutečnila největší výstava zaměřená na domácí mazlíčky. Na stánku Brit jsme využili LED stěnu trochu netradičním způsobem.

Gealan (7)

LED stěnu, podlahu, anebo strop?

LED zobrazovače se dají bezpečně postavit, položit a zavěsit takřka kamkoliv, dokonce i do horizontální polohy. Kromě LED stěn a podlah stavíme i LED stropy. Jsou oblíbené na výstavách jako výrazný designový prvek.

AVM_PVA_4215SAM_6113

Event, na kterém jste objevili svůj šestý smysl

Téměř 500 eventových profesionálů se přišlo podívat, jak to vypadá, když své síly spojí špičkoví dodavatelé a zaplní 5 000 m2 nejmodernějšími řešeními pro eventy.

OŽIVTE SVOU PREZENTACI NA VÝSTAVĚ ČI VELETRHU

Na veletrhu mají návštěvníci jedinečnou možnost prohlédnout si, jaké produkty či služby nabízíte. Právě zde jim můžete poskytnout ty nejdůležitější informace, spojit se s nimi a navázat potenciální obchody či partnerství – ať už živě či virtuálně. Nabízíme nejen pronájem AV technologií, ale také návrh konceptu, projekt a jeho realizaci.

Živě

Poznat své zákazníky během veletrhu face-to-face je jistě tou nejlepší variantou. V první řadě vás musí ale návštěvník uvidět a chtít navštívit. Často jsou to právě AV technologie, které přilákají ke stánku už z velké dálky. S námi zkrátka budete vidět už z dálky!

  • Ukažte se – Portfolio nových služeb nebo záběry produktů z reálného prostředí se na veletrzích těžko představují bez kvalitní velkoplošné projekce.
  • Nebojíme se experimentovat – Díky flexibilitě technologie můžeme postavit atypické formáty, jako jsou LED sloupy, stropy, či podlahy.
  • Největší showmani – Představte váš produkt netradičně díky show, kterou pro vás zajistíme v pravidelných slotech! Překvapte publikum třeba videomappingem nebo světelnou show!

Online

Ukažte vaše produkty jinak. Výstava může fungovat samostatně, či jako součástí konference. V případě konference je možné v přestávkách promítat reklamní spoty, které účastníky zvou k návštěvě stánku. Během konference lze využít tzv. injektáže, které upozorní na stánek partnera přímo během vysílání.
Postavte si stánek, který jste vždy chtěli. Nechte návštěvníka procházet více místnostmi, využijte postery, videoplochy a ukažte vaše produkty v novém světle! Inspirujte se z našeho výběru.

  • Komunikujte s návštěvníky – Pomocí live nebo video chatu.
  • Pozdravte virtuálního průvodce – Zaujměte nejen zajímavým prostředím, ale i průvodcem stánku, pop-up okny a materiály ke stažení.
  • Stálo to za to? – Virtuální prostředí má výhodu snadného změření úspěšnosti, což po akci oceníte. Co na vašem stánku nejvíce zaujalo? Kolik lidí na váš stánek přišlo? Jak dlouho v něm vydrželi? Kolik otázek položili? To a další relevantní informace vám poskytne váš virtuální stánek.

Virtuální prohlídky – v muzeu i galerii / Vysílejte vaši výstavu online

Kulturní fanoušky provedeme online jakoukoliv expozicí! Virtuální prohlídky, expozice, výstavy i muzea tu byly i před koronavirem. Zásadní však je, jak nové online podobě přizpůsobíme. Virtuální výstava není jen o ukázkách produktu, či obrazu. Je také o pohybu návštěvníka v prostoru a interakci s obsahem v reálném čase. Jak toho dosáhnout?

  • Vysílejte vaši výstavu online – Nemůže vaše galerie či muzeum otevřít své dveře? Otevřete je vašim návštěvníkům online.
  • Nebojte se komentovaných prohlídek – výstavu nemusí zabrzdit zavřené dveře. Zajistíme vám kvalitní streaming. Společně s vaším průvodcem provedeme nadšence celou výstavou a oni tak nepřijdou o kulturní zážitek.
  • Udržujte kontakty virtuálně – Pokud pustíte vaši výstavu do virtuálního prostoru, můžete s návštěvníky chatovat, nebo jim poslat dotazník a dostat po jejich návštěvě zpětnou vazbu.

zaujměte návštěvníky!

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz