Hotel Česká koruna Děčín_056_uprava

Hotel Česká Koruna v Děčíně

Hotel Česká Koruna se nachází v blízkosti děčínského zámku na náměstí T. G. M.. Lokalita je vhodná pro aktivní dovolenou s krásnými výlety do Českosaského Švýcarska.

PICT93793

Příjemná atmosféra hotelu Vista

Nový Wellness hotel Vista láká příjemnou atmosférou v centru lyžařského střediska v hoském údolí. Moderní AV technika přispívá k plné spokojenosti hotelových hostů.

Interaktivní komunikace s hosty skrze digitální televize

Komunikujte s hosty pomocí hotelové televize

Sdělte hostům všechny důležité informace a zabavte je nejen na chodbách, recepci nebo ve společenských místnostech, ale i přímo v pokoji. Hotelový televizní systém umožní rozšířit povědomí o vašem hotelu i bez složité infrastruktury.

  • Hotelový televizor nabízí celou řadu možností, jak upoutat pozornost hosta. Využijte například uvítací zprávu, která se zobrazí při každém zapnutí TV. Hosty tak individuálně uvítáte a můžete jim poskytnout základní informace o hotelu, jako je telefonní číslo na recepci.
  • Komunikujte s hosty prostřednictvím IPTV kanálů s vlastním doplňujícím obsahem. Na hotelovém kanálu můžete poskytovat informace o hotelu a okolí, je však možné naprogramovat také různé doplňkové služby včetně využití sociálních sítí, které vaši hosté jistě ocení.
  • Nejpokročilejší hotelová nastavení posouvají komunikaci s hosty na interaktivní úroveň. Návštěvníci si mohou sami vybírat, jaké informace budou odebírat, a zároveň si skrze televizi objednávat nejrůznější doplňkové hotelové služby.
  • Nabídněte svým hostům nejvyšší komfort a pohodlí při sledování jejich oblíbených pořadů. Vybrané hotelové televize umožňují přehrávat program i ve 3D.

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Pro firemní prostředí nabízíme širokou škálu displejů. Od nejjednodušších, které umožní rychlý zápis, uložení a sdílení poznámek z jednání až po sofistikované s neomezenou pracovní plochou .

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Kvalitní ozvučení je důležité nejen v prezentačních místnostech, ale také například na chodbách hotelů, v barech nebo společenských prostorách. AV MEDIA nabízí produkty pro snímání a reprodukci zvuku.

Audiokonferenční zařízení jsou kompaktní systémy, které zajišťují kvalitní ozvučení pro jakékoliv konference nebo zasedání.

Informační technologie jsou jedna z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví stejně jako neustále se dynamicky vyvíjející společnost AV MEDIA, a.s.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz