PICT93793

Příjemná atmosféra hotelu Vista

Nový Wellness hotel Vista láká příjemnou atmosférou v centru lyžařského střediska v hoském údolí. Moderní AV technika přispívá k plné spokojenosti hotelových hostů.

2_3(1a)

Hotel Galant nahradil továrnu

Opuštěná továrna v centru Mikulova se proměnila v komfortní hotel Galant s kongresovými prostory a wellness centrem.

IMG_1548

Nejen sportovní a relaxační vyžití

Hotel nabízí golfový simulátor, hosty doprovází podkresová hudba na chodbách, ve výtazích, fitness centru a relaxačních zónách.

Atmosféra a zábava v hotelu, ozvučení chodeb, hry pro děti

HUDBA A PŘÍJEMNÁ ATMOSFÉRA ZABAVÍ HOSTY

Vytvořte v hotelu příjemnou atmosféru, podkreslenou pěknou hudbou. Nabídněte hostům zajímavý program, aby nemuseli odcházet za zábavou jinam. Tlumená hudba tvoří doprovod po cestě do pokoje či společenské místnosti, kde se mohou hosté zabavit s moderními AV technologiemi..

  • Aby mohly příjemné melodie znít chodbami hotelu, je třeba zvolit vhodný typ kvalitních reproduktorů. Bezúdržbová technika, navržená na nepřetržitý provoz, může být napojena na centrální řídicí systém, ozvučení je tedy možné přizpůsobit aktuální klientele či akci.
  • Pokud si přejete, aby hosté trávili ve vašem hotelu co nejvíce volného času, dopřejte jim „hračky“, které si domů nekoupí. Zábavná AV technika může být vhodným doplňkem společných prostor každého hotelu.
  • Nabídněte hostům něco navíc. Díky moderním technologiím si mohou zahrát tenis, golf nebo řídit auto přímo v prostorách hotelu. Elegantní golfové odpaly ani zdrcující tenisové smeče nejsou s moderní AV technikou žádný problém.
  • Po aktivním odpočinku mohou hosté vyžadovat také pasivní relaxaci. 
    Plazmové obrazovky se sportovními přenosy i dalšími pořady potěší hosty nejen ve foyer hotelu, kde mohou při sledování filmů odpočívat.

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Pro firemní prostředí nabízíme širokou škálu displejů. Od nejjednodušších, které umožní rychlý zápis, uložení a sdílení poznámek z jednání až po sofistikované s neomezenou pracovní plochou .

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Kvalitní ozvučení je důležité nejen v prezentačních místnostech, ale také například na chodbách hotelů, v barech nebo společenských prostorách. AV MEDIA nabízí produkty pro snímání a reprodukci zvuku.

Audiokonferenční zařízení jsou kompaktní systémy, které zajišťují kvalitní ozvučení pro jakékoliv konference nebo zasedání.

Informační technologie jsou jedna z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví stejně jako neustále se dynamicky vyvíjející společnost AV MEDIA, a.s.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz