Hilton-videokonference_1

Prvotřídní hotel Hilton Prague

Konferenční sály Congres Hall a Grand Ballroom jsou vybaveny špičkovou a intuitivní AV technikou. Videokonferenční místnost Praha Boardroom nabízí profesionální VDK

Sec_hotel_jezerka_01

Designový hotel v CHKO

Zrekonstruovaný Kongres hotel Jezerka se nachází v malebné krajině CHKO Železné hory. Díky přistavenému kongresovému centru, vybavenému nejmodernější AV technikou,

Recepce

Regionální kongresové centrum

Clarion Congress Hotel v Českých Budějovicích nabízí moderně vybavené kongresové prostory, které nemají v Jihočeském kraji konkurenci.

Hotelové konferenční vybavení, ozvučení, osvětlení, interiéry

Konferenční prostory lákají k pořádání akcí

Moderní hotely potřebují kvalitní konferenční prostory, vybavené dobrým multimediálním zařízením. AV MEDIA klade důraz na harmonii mezi audiovizuální technikou a interiérem prostor. Soustředíme se především na detail a uživatelský komfort.

  • Sledujeme nejnovější trendy a přicházíme s neotřelými nápady, vhodnými přesně pro vaši zasedací místnost.
    Audiovizuální techniku zabudujeme tak, aby poskytla hostům dokonalý zážitek z akce a přitom nenarušovala design místnosti.
  • Vybavené konferenční hotely jsou vhodné pro pořádání konferencí, firemních školení a dalších meetingů.
    V místnosti je řídicí systém, který lze intuitivně ovládat pomocí jednoho jediného tlačítka. Obsluhuje projekci, osvětlení, zatemnění, ozvučení i klimatizaci.
  • V hotelech nejsou jen kongresové prostory pro velké akce, ale také menší meetingové místnosti.
    Do nich se skvěle hodí interaktivní audiovizuální prvky, které zapojí posluchače do děje a zvýší jejich zájem o přednášené téma.
  • Mezi nejoblíbenější nástroje patří například interaktivní tabule SMART Board, která překvapí širokou nabídkou funkcí, jež nabízí.

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Pro firemní prostředí nabízíme širokou škálu displejů. Od nejjednodušších, které umožní rychlý zápis, uložení a sdílení poznámek z jednání až po sofistikované s neomezenou pracovní plochou .

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Kvalitní ozvučení je důležité nejen v prezentačních místnostech, ale také například na chodbách hotelů, v barech nebo společenských prostorách. AV MEDIA nabízí produkty pro snímání a reprodukci zvuku.

Audiokonferenční zařízení jsou kompaktní systémy, které zajišťují kvalitní ozvučení pro jakékoliv konference nebo zasedání.

Informační technologie jsou jedna z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví stejně jako neustále se dynamicky vyvíjející společnost AV MEDIA, a.s.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz