Marriott-01

Informační systém hotelu Marriott

Součástí rekonstrukce pražského hotelu Marriott byla i dodávka AV techniky. Navigační a informační systém sděluje návštěvníkům aktuální informace o dění v hotelu.

NH Olomouc

Stylový NH hotel

Díky nástěnným obrazovkám informačního panelu systému Adtraxion se v moderním NH Olomouc Congress hotelu nikdo neztratí.

IMG_1116

AV vybavení na míru

OREA Vital Hotel Sklář v Harrachově vsadil na moderní řešení, které umožňuje využití konferenčních prostor pro široké spektrum akcí.

Navigační a informační systém skrze digitální zařízení, LCD obrazovky

Přehledný navigační systém dovede hosty k cíli

Navigační a informační systém nasměruje hotelové hosty v prostorách hotelu tam, kam se chtějí dostat. Zároveň jim poskytuje komplexní a aktuální informace o probíhajících akcích a událostech, na které se mohou v nejbližší době těšit.

  • Aby se hosté cítili jako doma a nemuseli se několikrát denně obracet na personál s různými dotazy, zajistěte jim pohodlí tím, že budou užitečné informace nacházet doslova „na každém kroku“. K tomu  poslouží informační panely, které je pohodlně dovedou k cíli.
  • Navigační a informační systém může být napojen do centrálního hotelového počítače. Obsluha má možnost pohodlně a pružně měnit zobrazované informace a plánovat tak například několik konferencí na dny i týdny dopředu.
  • Hotelová recepce bývá místem, kde hosté čekají na ubytování. Umístěte na informační tabule informace o aktivitách a zajímavostech v okolí, které mohou navštívit, a vyměňte tak klasické katalogy za zajímavé interaktivní spoty.
  • Panely je možné využít jak pro poskytování aktuálních informací o dění v hotelu, tak pro PR sdělení či reklamní účely.

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Pro firemní prostředí nabízíme širokou škálu displejů. Od nejjednodušších, které umožní rychlý zápis, uložení a sdílení poznámek z jednání až po sofistikované s neomezenou pracovní plochou .

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Kvalitní ozvučení je důležité nejen v prezentačních místnostech, ale také například na chodbách hotelů, v barech nebo společenských prostorách. AV MEDIA nabízí produkty pro snímání a reprodukci zvuku.

Audiokonferenční zařízení jsou kompaktní systémy, které zajišťují kvalitní ozvučení pro jakékoliv konference nebo zasedání.

Informační technologie jsou jedna z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví stejně jako neustále se dynamicky vyvíjející společnost AV MEDIA, a.s.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz