PICT151931

CineStar v Českých Budějovicích přináší divákům 4K, duální 3D i Dolby Atmos

9 sálů s celkovou kapacitou 1367 míst

VmaxSphera1

První sál Sphera Cinema

Village Cinema The Mall Athens v Řecku

PICT141474

Boothless cinema v Rychnově nad Kněžnou

Nový multifunkční sál s řešením bez projekční kabiny a s mobilní elevací

_MG_1694_DxO_AdobeRGB

Kinosál na Filmové a televizní fakultě v Bratislavě

DCI postprodukční řešení 4K na Katedře audiovizuálních studií

VOVO1

Minikino Kupé Opava

V železniční věži vzniklo nové kulturní centrum, jehož součástí je i nové minikino Kupé

PICT139036

CineStar na Černém Mostě přináší návštěvníkům dokonalý zvuk s Dolby Atmos

Adrenalin, vzrušení, napětí, touha, vášeň, to je Dolby Atmos

093

Kino Kotva České Budějovice

Kino Kotva je prvním jednosálovým kinem s unikátním zvukem Dolby Atmos

PICT134798

CineStar na Smíchově

CineStar je čtvrtým kinem, ve kterém jsme realizovali unikátní zvukový systém Dolby Atmos

Březová u Sokolova

Multifunkční kulturní centrum Březová u Sokolova

Kulturní centrum s velkým multifunkčním sálem a malým divadelním sálem pro děti

003

Kino Pilotů láká na hollywoodské premiéry i festivalové filmy

Řešení "boothless cinema" je skvělým řešením pro menší kina, která nemají možnost instalovat projektory do projekčních kabin

101_3935 a

Multifunkční centrum Hlinsko

Kino, divadlo, koncerty, přednášky, taneční, plesy, soutěže, to vše na jednom místě, pod jednou střechou

dolbyatmos

Zvuková revoluce s Dolby Atmos v Premiere Cinemas

Premiere Cinemas v Hostivaři a Olomouci přináší divákům zcela nový zážitek při sledování filmů

Digitální kina ukazují návštěvníkům nový rozměr

V současné době se v České republice nachází celkem 476 sálů v DCI specifikaci. Na digitalizaci stále ještě čeká dalších tři sta kin, ale vzhledem k tomu, že se jedná o menší kina, na menších městech a vesnicích, dá se předpokládat, že většina z nich nenajde dostatek finančních prostředků. „Předpokládáme tedy, že digitalizací projde ještě odhadem 100 sálů. Digitální technologie dle standardu DCI umožňují promítat premiérové filmy jak v multikinech, tak i v menších kinech s jedním sálem. Nové trendy v technologiích navíc zajišťují možnost oslovit širší publikum než doposud. Kromě premiérových českých a zahraničních 2D a 3D filmů, mohou moderní kina promítat také živé 2D/3D přenosy opery, sportovní přenosy nebo vaše smysly hýčkat 3D zvukovým systémem. Lepší divácké zážitky se projevují i na návštěvnosti kin. 

  • Zajišťujeme digitalizaci kin na špičkové profesionální úrovni. Společnost AV MEDIA má na trhu dlouhou tradici a skvělé renomé. Již 25 let jsme největším českým integrátorem projekční prezentační techniky.
  • V Čechách a na Slovensku jsme instalovali více než 290 sálů splňujících standard DCI, z toho 103 v jednosálových kinech. Společně s vámi nacházíme vhodná řešení pro každý kinosál, poradíme vám, jak zařídit nové kino i jak dovybavit stávající kino projekční a audio technikou včetně sedaček či kompletní rekonstrukce kina.
  • Digitální technologie jsou součástí moderní kultury. Nové filmy se již vyrábějí pouze pro digitalizovaná kina dle standardu DCI, která vlastní nové certifikované digitální projektory, kina bez digitalizace proto mohou promítat pouze staré snímky.
  • Spolupracujeme pouze s nejkvalitnějšími dodavateli a značkami (Christie, Barco, NEC, Sony, Doremi, Dolby, …) pro které jsme certifikovaným partnerem. Vždy vybereme takové řešení, které přinese za minimální investice největší užitek a spokojenost diváků.

kina nové generace

nezapomenutelný zážitek nejen z multiplexů

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Kvalitní ozvučení je důležité nejen v prezentačních místnostech, ale také například na chodbách hotelů, v barech nebo společenských prostorách. AV MEDIA nabízí produkty pro snímání a reprodukci zvuku.

Projekt "Věda na kouli" neboli Science on a Sphere, patří mezi nejpozoruhodnější inovace v oblasti vzdělávání.

Informační kiosky jsou interaktivním a zároveň velmi intuitivním nástrojem pro získávání požadovaných informací.

Průvodcovské systémy nabízejí návštěvníkům dané expozice spojení komfortu specializovaného průvodce a možnosti individuálního pohybu po expozici.

Operační systém pro vaši expozici

Informační technologie jsou jedna z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví stejně jako neustále se dynamicky vyvíjející společnost AV MEDIA, a.s.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz