< Zpět

Pohlcující show s novými laserovými efekty od MINUIT UNE!

Petra Fialová | 28. 11. 2019

AV MEDIA EVENTS přichází s unikátním řešením světelné show na eventový trh.

Revoluční řešení na poli laserových efektů přinesla na trh francouzská společnost MINUIT UNE. Sledujeme ho již víc než 2 roky a věříme, že je to to pravé, na co naši klienti dlouho čekali. I přes vysokou pořizovací cenu, jsme se rozhodli tato zařízení nakoupit do svého portfolia a vstoupit s tímto unikátním laserovým řešením na eventový trh jako první v ČR. Zařízení je určeno pro středně velké akce do 5 000 diváků, což je přesně segment, ve kterém se pohybujeme.   

Co vám zařízení IVL LIGHTING přinese?  Krátce a jedním slovem: WOW efekt, který rozhodně nikdo nepřehlédne. Hlavní kouzlo tohoto produktu je v tom, že z opravdu kompaktního zařízení vytvoří naši kreativní osvětlovači show, která nadchne každého. Navíc nemusíte objednávat kamion světelné techniky, která by byla potřeba na vytvoření podobného eventu 

Je to v zásadě inteligentní světlo, jenž pomocí laserového paprsku a sklápěcích zrcátek, naplní prostor světelnými efekty přecházejícími v zážitek. Možnosti jsou takřka nekonečné, a to díky unikátní konstrukci zařízení, která nám dovolí jít až za hranice vašich představ. Díky mlze, která je nutná k provozu zařízení, vám zprostředkuje i fascinující prostorový 3D zážitek.  Na akci se dají využít přednastavené efekty, nebo si můžete s našimi osvětlovači vytvořit originální efekt, který zanechá nezapomenutelnou stopu v hlavách účastníků vašeho eventu. Programování se provádí na místě akce pomocí světelného pultu, takže se do příprav můžete sami zapojit. Systém nevyžaduje před-produkční přípravu.   

S osvětlením IVL LIGHTING bude vaše akce opravdu úchvatná. Využití tohoto řešení nevidíme pouze při hudebních show a koncertech. Ale podtrhne osvětlení v jakémkoliv místě, kde pořádáte gala večer, večírek, fashion show, udílení cen a další.  

K dispozici máme 6 jednotek se čtvercovým plexi krytemDále nabízíme 2 kryty ve tvaru jehlanu, pomocí kterých získáte další designové řešení, které umí simulovat ku příkladu drahokam nebo prostě jen pyramidu ze které vystřelují laserové paprsky.  

Těšíme se na první zprostředkované zážitky na vašich eventech! 


Více informací na stránkách výrobce ZDE.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz