< Zpět

Wellness hotel Vista

Helena Slavikova | 17. 11. 2014

Nově postavený čtyřhvězdičkový Wellness hotel Vista láká příjemnou atmosférou v centru lyžařského střediska,v nádherném horském údolí. Naleznete v něm relaxaci, zábavu i moderní kongresové prostory.

Pohodlí návštěvníků a příjemná atmosféra především

Celý hotelový komplex je vybaven integrovaným moderním ozvučením, které svou tlumenou hudbou navozuje příjemnou atmosféru a přispívá k celkovému pocitu pohodlí. Hosty doprovází podkresová hudba na chodbách, ve výtazích či v jednotlivých společenských místnostech celého hotelu. Důležitá je nejenom melodie, ale také technika, díky které se hudba rozléhá po celém komplexu. Ačkoliv si reproduktorů téměř nevšimnete, protože jejich vzhled splývá s moderním prostředím hotelu, jejich kvalita je na velmi vysoké úrovni. Audiotechnika je navržená na celodenní provoz v režimu 24/7. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní, což ocení například na wellness recepci, odkud je možné jednoduše nastavit hudbu do jednotlivých zón. Příjemná hudba vás tak bude doprovázet nejen při masáži, v bazénu, ve vířivce, v sauně či ve fitness centru, ale také v recepci, restauraci, lobby baru a klidové zóně. Ozvučení všech těchto akusticky oddělených prostor lze velice jednoduše nastavit z jednoho počítače, například z hlavní recepce hotelu.

Hotel je plně vybaven profesionální technikou

Každý pokoj v hotelovém komplexu Vista je vybaven LCD televizí, která umožňuje návštěvníkovi sledovat svůj účet v rámci celého resortu Dolní Morava a prohlížet rezervační možnosti jednotlivých společenských, sportovních či relaxačních místností, nebo sledovat televizní přenosy či program. Rezervační systém se automaticky aktualizuje každých 10 minut, a podává tak návštěvníkovi aktuální informace. V celém areálu je nainstalováno 160 televizí, které jsou vzájemně propojeny systémem IP TV. Bezpečnost celého komplexu zvyšuje důmyslně rozmístěný kamerový systém, který snímá jednotlivé plochy po celém hotelu. Milovníci zimních sportů jistě ocení kameru umístěnou na sjezdovce, díky které mohou z pohodlí hotelu sledovat velikost fronty u vleku. Další kamera je například umístěnana chatě Slaměnka, na vrcholu tyčícím se nad hotelem Vista (1424 m), stejně tak jako v kongresovém prostoru, kde umožňuje sledování právě probíhajíc íkonference. Personál Wellness hotelu Vista byl profesionálně proškolen, aby dokázal plně využívat AV techniku i v případě,že dojde ke krizovým situacím. Proškoleno bylo nejen technické oddělení hotelu, ale také barmani či recepční, kteří tak dokáží pomocí AV techniky vytvářet nezapomenutelnou atmosféru.

Variabilní kongresové prostředí s moderním vybavením

V hotelovém komplexu se nachází celkem 5 konferenčních sálů Morava I–V a Pánský klub Cohiba. Díky variabilnímu uspořádání prostor lze konferenční sály vyuížít pro široké spektrum pořádaných akcí. Velký hlavní sál Morava I, který nabízí kapacitu až 165 míst k sezení, lze díky mobilním dělicím příčkám jednoduše rozšířit o 3 menší sály a vytvořit tím jeden velký prostor s kapacitou až 260 míst. Všechny sály jsou vybaveny profesionální audiovizuální technikou, a to včetně systému digitální distribuce AV signálů, díky němuž lze (na přání klienta) distribuovat i signály s netypickým rozlišením. Celé kongresové centrum je ovládáno pomocí řídicího systému, a to jak celé centrum, tak jednotlivé sály či Pánský klub. Dotykové panely řídicího systému mají velmi jednoduché a intuitivní ovládání, s přehledným grafickým rozvržením všech funkcí. Kvalitní projekce a srozumitelný zvuk zprostředkovávají účastníkům konferencí příjemný zážitek.

Velký sál je vybaven kompletní projekcí ve full HD včetně integrovaného ozvučení a řady přípojných míst, pro potřeby uživatelů či pronájmových agentur. V hlavním sále se nachází také náhledovástropní otočná kamera, umožňující sledování dění v sále. Prostor před konferenčním centrem je vybaven zobrazovači sytému digitální distribuce dat, na kterých je možné sledovat dění v sále, obrazy z kamer a ostatní IP TV kanály.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz