< Zpět

Moderní výuka na základních školách díky AV MEDIA

Helena Slavikova | 11. 11. 2014

Moderní výuka na základních školách díky AV MEDIA

Praha, 11. listopadu 2014

Využití nejmodernějších technologií při výuce na základních školách představuje společnost AV MEDIA letos na podzim sérií seminářů a workshopů. Na konferenci SMART klub představuje zapojení notebooků, tabletů i telefonů do výuky, včetně jejich propojení s interaktivní tabulí.

Díky výukovému softwaru SMART Notebook 14, jehož součástí jsou nyní i aplikace pro žákovská zařízení, je práce s těmito zařízeními mnohem jednodušší a zajímavější jak pro žáky a studenty, tak i pro učitele. Umožňuje žákům zapojit se do diskuze posíláním textových odpovědí, anebo obrázků z jejich žákovských mobilních zařízení, které se pak zobrazí celé třídě. Žákovské notebooky, tablety a chytré telefony jsou tak vhodným nástrojem pro procvičování probírané látky a podporují individuální i týmovou spolupráci.

Jsme rádi, že můžeme učitelům i žákům přiblížit možnosti, které nabízí současné technologie. Cílem zapojení moderních technologií a řešení do výuky je především zvýšit motivaci žáků a jejich připravenost pro budoucí život. SMART Notebook 14 ve spojení s žákovskými zařízeními a interaktivní tabulí je výborným nástrojem pro moderní aktivní digitální výuku,“ říká k tomu Hanuš Horák, obchodní ředitel segmentu školy z AV MEDIA.

Součástí SMART klubů jsou také workshopy zaměřené na práci s různými technologiemi – měřící systémy PASCO, jazyková laboratoř Robotel, interaktivní stůl SMART Table nebo SMART digitální třída. AV MEDIA představuje i novinky v oblasti cloudového řešení s využitím pro školní prostředí: SMART Amp, Google Apps, Office 365 a TOGLIC. Během konference se účastníci seznamují i s obsahem pro interaktivní tabule od nakladatelství FRAUS, Alter a Oxford University Press.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz