Junior SALES MANAGER

Pro pražskou centrálu hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici:

Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie tak, aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Pro naši centrálu v Praze hledáme kolegyni/ kolegu na pozici:

Co budete dělat:

Budete součástí našeho týmu, který je dedikován přímo zajištění služeb v jednom z pražských 5* hotelů.

  • spolupráce se seniorním obchodním konzultantem na řešení reaktivních poptávek,
  • hledání nových příležitostí u našich stávajících klientů a jejich rozvoj,
  • koordinace akcí (konzultace se zákazníky a zástupci hotelu, zajištění plynulé komunikace zákazník - technický tým AV MEDIA),
  • příprava a prezentace obchodních nabídek a technických řešení zákazníkům (např. realizace firemní konference, zákaznického eventu, obchodní prezentace, včetně marketingově produkčních činností...),
  • každodenní komunikace s obchodním oddělením hotelu.
Co musíte znát/umět/mít:
  • SŠ/VŠ – možná příležitost i pro absolventy,
  • obchodního ducha a chuť aktivně prodávat,
  • silnou prozákaznickou orientaci,
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem – schopnost komunikovat v mezinárodním hotelovém prostředí,
  • schopnost klientské práce, organizovanost, disciplinovanost,
  • časovou flexibilitu,
  • velkou motivaci učit se novým věcem.
Uvítáme:
  • praktické zkušenosti z event managementu nebo v oblasti audiovizuálních technologií.
CO NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní a perspektivní české společnosti s mezinárodní klientelou,
  • práce v týmu špičkových odborníků v oboru AV,
  • velký prostor pro pestrou a samostatnou obchodní práci a event management v prostředí 4 a 5* hotelů,
  • příležitost dosáhnout v rámci našeho týmu individuálních úspěchů,
  • motivující finanční ohodnocení navázané na vaše pracovní nasazení,
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • možnost osobního i profesního rozvoje,
  • zaměstnanecké benefity.

Kontakt: Eva.Pitrova@avmedia.cz

Ke své reakci nezapomeňte připojit aktuální životopis!

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz