Obchodní konzultant/konzultant Plzeňský kraj

Pro plzeňský region hledáma nového kolegu / novou kolegyni na pozici:

Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie tak, aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Pro naši poočku hledáme kolegyni/ kolegu na pozici:

OBCHODNÍ KONZULTANT/ KONZULTANTKA - Plzeňský kraj

Co budete dělat:

  • aktivně vyhledávat nové kontakty, pečovat o stávající zákazníky a budovat s nimi dlouhodobá partnerství - region PLZEŇSKÝ kraj,
  • navrhovat vhodná AV a ICT řešení včetně způsobů jejich financování a realizace,
  • společně s našimi partnery připravovat a realizovat projekty pro čerpání EU dotací ve školách v oblastech od vzdělávání pedagogů až po velké investiční projekty,
  • jednat se zřizovateli škol a vzdělávacích zařízení,
  • aktivně se podílet na marketingových aktivitách segmentu školy.
Co od vás očekáváme:

nutnou dávku pozitivní energie,

  • máte alespoň SŠ vzdělání s maturitou,
  • jste aktivní obchodník/ obchodnice se schopností prosadit se (máte předchozí zkušenosti na obchodní pozici),
  • akvizici vnímáte jako výzvu,
  • chápete význam budování dlouhodobých obchodních vztahů a umíte to,
  • jste držitelem/ držitelkou ŘP sk. B, aktivně řídíte.
Uvítáme:

  • pokud máte komunikační znalost AJ,
  • základní orientaci v oblasti ICT, a moderních technologií,
  • vaše případné zkušenosti s prodejem klientům ze státní správy a školství,
  • orientaci v evropských dotačních titulech.
Co vám nabízíme:

  • práci ve společnosti, která je leaderem na poli moderní interaktivní výuky,
  • zázemí silné značky se širokým portfoliem zákazníků a podmínkami pro jejich dlouhodobý rozvoj,
  • kvalitně definovaná řešení a špičkové produkty, které budete prodávat,
  • při dosažení kvalitních obchodních výsledků, vás čeká nadstandardní finanční ohodnocení – provizní systém
  • možnost flexibilně řídit svůj pracovní čas,
  • v případě zájmu práce v režimu home office,
  • služební vůz i k soukromému užití, mobilní telefon, notebook a další zaměstnanecké benefity.

Kontakt: Eva.Pitrova@avmedia.cz

Ke své reakci nezapomeňte připojit aktuální životopis!

  • nutnou dávku pozitivní energie,
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz