OBCHODNÍ KONZULTANT/ KONZULTANTKA Brno

Pro jihomoravský region hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici:

Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie tak, aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Pro naši poočku hledáme kolegyni/ kolegu na pozici:

Co budete dělat:
  • Pracovat v segmentech Firmy a Kultura,
  • aktivně vyhledávat a identifikovat nové obchodní příležitosti,
  • analyzovat potřeby zákazníků a pečovat o vztahy s nimi,
  • nabízet komplexní služby a řešení,
  • vytvářet individualizované obchodní strategie a nabídky,
  • efektivně řídit obchodní příležitosti,
  • aktivně spolupracovat s realizačními odděleními v rámci firmy,
  • spoluvytvářet celkovou obchodní strategii ve vám svěřených segmentech.

Co od vás očekáváme:
  • jste energická osobnost s vášní pro obchod,
  • máte min. SŠ vzdělání s maturitou,
  • máte prokazatelnou praxi na samostatné obchodní pozici min. 3 roky a zkušenosti s prodejem ve firemním segmentu,
  • umíte porozumět potřebám zákazníka a na jejich základě prodávat přínosy navrhovaného řešení,
  • komunikujete na vysoké úrovni, ovládáte schopnost prezentovat většímu plénu,
  • ke změnám přistupujete jako k příležitosti,
  • jste držitelem/ držitelkou ŘP sk. B, aktivně řídíte.

Uvítáme:
  • komunikační znalost AJ,
  • orientaci v oblasti ICT.

Co vám nabízíme:
  • velký prostor pro samostatnou a kreativní obchodní práci,
  • příležitost ve společnosti, která je leaderem na poli moderních audiovizuálních technologií,
  • zázemí silné značky se širokým portfoliem zákazníků a podmínkami pro jejich dlouhodobý rozvoj,
  • kvalitně definovaná řešení a špičkové produkty, které budete prodávat,
  • při dosažení kvalitních obchodních výsledků nadstandardní finanční ohodnocení,
  • možnost flexibilně řídit svůj pracovní čas, možnost práce v režimu home office,
  • zázemí moderní pobočky,
  • služební vůz i k soukromému užití, mobilní telefon, notebook a další zaměstnanecké benefity.

Kontakt: Eva.Pitrova@avmedia.cz

Ke své reakci nezapomeňte připojit aktuální životopis!

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz