Skladník - AV technologie - pronájmy

Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie, tak aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Pro náš tým hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Skladník - AV technologie - pronájmy

Co od vás očekáváme:
  • středoškolské vzdělání (SOU, SŠ)
  • praxe s prací ve skladu výhodou
  • platné zkoušky VZV velkou výhodou (propadlé lze po dohodě obnovit)
  • komunikativnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
  • ochota učit se, zodpovědnost, rychlost v pracovním procesu
  • časová flexibilita
  • základní znalost práce na PC
  • bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
  • ochota k držení pohotovostí
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
Co bude náplň práce:
  • vlastní manipulace se zbožím ve skladu a v regálovém systému (nakládky, vykládky, skladování, apod.)
  • příprava techniky na zakázky a její kontrola po zakázkách
  • obsluha manipulační techniky (VZV, paletové vozíky, rudly, ruční manipulace)
  • práce na PC a se čtečkou čárového kódu ve skladu
  • skladová evidence zboží na PC, další skladové operace
  • komunikace s techniky, plánovači a vedoucím skladu
  • spolupráce a zastupitelnost s ostatními kolegy

Co vám nabízíme:
  • nástup ihned
  • jednosměnný provoz s nepravidelně rozvrženou pracovní dobou – předem naplánovanou a domluvenou
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v dobrém kolektivu
  • firemní benefity
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
Výběrové řízení:

Předem děkujeme za Váš zájem o naši nabídku a za zaslání životopisu. V případě, že Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepoustoupil/a do užšího kola výběrového řízení. Vyrozumění o neúspěchu neposíláme, můžete se ale informovat telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Kontakt: Kateřina Šedinová

Ke své reakci nezapomeňte připojit aktuální životopis!

Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie tak, aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz