< Zpět

Rekonstrukce domu v Rudné u Prahy

Koncept inteligentního domu pod značkou HOME4Life přináší volný čas pro rodinu, úspory nákladů, ochranu majetku, bezpečí dětí a je šetrný k životnímu prostředí.

IMG_8677
IMG_8648
IMG_8579
IMG_8407
IMG_8499
IMG_8471
IMG_8512

Rekonstrukce domu v Rudné u Prahy

Rok realizace: 2014
Kategorie: Domácnosti, HOUSEHOLDS

Rekonstrukce rodinného domu z 90. let 20. století nabízí svým majitelům komfortní bydlení, které splňuje jejich požadavky a očekávání. Rozhodujícím momentem pro výsledný úspěšný koncept inteligentního domu je již samotná projektová dokumentace. V tomto případě vznikal projekt již od počáteční myšlenky v úzké součinnosti architekta, projektanta a investora, což je ideální složení a načasování. Před samotným zahájením projektové činnosti získal investor podrobnou studii o tom, jak chytrý dům s řešením Home4Life funguje, jaké přináší svým uživatelům výhody a kolik bude stát.

V konceptu HOME4Life jsou technologie naším přítelem. Proto musí být veškeré ovládání jednoduché, intuitivní a srozumitelné pro každého člena domácnosti, bez ohledu na věk. Vše je integrováno do jednoduchého dotykového panelu, kde si uživatel v přehledném grafickém programu volí potřebné funkce a scénáře.
Přáním investora bylo nejen komfortní ovládání všech funkcí domu, bezpečí a úspory, ale především útulný domov, kde bude rodina trávit svůj volný čas. A to se podařilo. V domě bylo nainstalováno zónové ozvučení, které umožňuje jednotlivým členům domácnosti poslech hudby v jednotlivých místnostech. Díky multimediální knihovně si mohou velmi jednoduše vybrat oblíbenou skladbu, film nebo prohlížet rodinné fotografie, které jsou uspořádané podle data a místa pořízení.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz