< Zpět

Rodinný dům Cholupice

Rodinný dům je vybaven kvalitní AV technologií, kterou je možné intuitivně ovládat pomocí jednoho panelu. Chytrá domácnost je pro obyvatele velice bezpečná.

Cholupice 20
Cholupice 15
Cholupice 19
Cholupice 22

Rodinný dům Cholupice

Rok realizace: 2009
Kategorie: Domácnosti

Projekt počítal s propojením všech technologií do jednotného inteligentního systému se srozumitelným grafickým ovládáním, které zvládne uživatel bez ohledu na věk a technické nadání. Pomocí jednoho panelu můžete intuitivně a pouhým dotykem prakticky odkudkoliv sledovat, ovládat a řídit chod celého domova, jako jsou světla, domácí spotřebiče, žaluzie, hudba, nastavení teplot v sauně apod.


V každém okamžiku máte přehled o bezpečném chodu domácnosti. K tomu slouží alarm, požární čidla, kamerový systém nebo infračervené závory, které kontrolují přiblížení dětí k bazénu. Informace o nestandardních událostech může majitel domu získávat pomocí SMS. Dům je šetrný také pro prostředí a energie. Je možné ovládání skupiny světel jedním vypínačem, jde měnit barevné tóny osvětlení. V domě funguje automatické zhasnutí světel v místnosti, která je delší dobu prázdná. K dispozici je také monitorování spotřeby energií nebo meteostanice.


Kromě bezpečnosti a úspory energií přináší dům také bohaté možnosti, jak se zabavit. Z libovolného místa domu máte kdykoliv přístup k rodinným fotografiím, nahrávkám, hudbě, filmům, internetu, počítačovým hrám, elektronické poště. Je možné přijímat rádiové, televizní, digitální a satelitní vysílání. Jedním stisknutím lze spustit přehrávání filmu, ztlumit osvětlení, zatemnit žaluzie nebo spustit projekci.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz