< Zpět

Videokonference CISCO – Příprava = Půl úspěchu!

Přesun do virtuálního prostředí se nevyhnul ani našemu dalšímu klientovi. Společnost Cisco ve virtuálním studiu Cubex uspořádala videokonferenci pro své partnery.

9 (1)
IMG_6195
IMG_6201 (1)
speaker
CISCO logo

CISCO

Rok realizace: 2020
Kategorie: Eventy, Eventy na dálku

Na počátku spolupráce jsme společně s klientem připravili vizuál celého studia v jejich brandingu, protože studio Cubex je zelené od podlahy po strop a je vždy nutné studio „ušít“ na míru přesně podle přání klienta. Kompletně jsme poté vytvořili i grafické podklady pro samotný přenos.

Společně jsme s klientem dále do puntíku probrali a vysvětlili mu, jak se studio chová, na co si dát pozor a jak bude samotný přenos probíhat. Výstup moderátorské dvojice tak byl ve výsledku jak z televizních zpráv.

V rámci příprav jsme také předtočili vstupy partnerů, které se přehrály během živého přenosu. Moderátoři si i díky přípravám mohli přizpůsobit scénář a věděli, co je v daném bloku čeká. Zároveň se tímto předešlo jakýmkoliv potenciálním technickým problémům se vzdáleným připojením. Předtočené videa také doporučujeme jako oživení programu. Změna prostředí přispívá lepšímu udržení pozornosti diváka. S předtočením jsou spokojeni i hosté, kteří mají jistotu profesionálního výstupu díky použité technice a padá z nich nervozita z živého vysílání.

Akce se odvysílala přes platformu Webex a celkový přenos proběhl hladce a bez problémů.

Reakce klienta nás velmi potěšila: „Odvedli jste vysoce kvalitní a profesionální práci. Za sebe říkám, že každý kontakt s Vámi byl provázený velkou ochotou, kreativitou a velmi profesionálním přístupem. Jsem velmi rád za nápad rozběhnout spolupráci v tomto směru s Vámi. Byl bych nerad, kdyby spolupráce skončila pouze u tohoto eventu.“

Díky přípravám a schůzkám před samotnou akcí byla videokonference dotažena do detailu. Budeme se těšit na další spolupráci.

Nezapomeňte i vy zůstávat v kontaktu a pro shledání se svými zaměstnanci či partnery volit bezpečnou a dostupnou cestu

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz