< Zpět

Designový hotel v CHKO

Zrekonstruovaný Kongres hotel Jezerka se nachází v malebné krajině CHKO Železné hory. Díky přistavenému kongresovému centru, vybavenému nejmodernější AV technikou,

Sec_hotel_jezerka_01
Sec_hotel_jezerka_02
Sec_hotel_jezerka_03
Sec_hotel_jezerka_04
Sec_hotel_jezerka

Designový hotel v CHKO

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Hotel Jezerka se nachází v krásném přírodním prostředí Železných hor. Aby nalákal zákazníky z řad soukromých osob i firem, potřeboval kongresový hotel špičkové vybavení své konferenční místnosti. Rekonstrukce hotelových prostor znamenala mimo jiné přístavbu kongresového centra s hlavním sálem včetně galerie o kapacitě 280 osob.


Společnost AV MEDIA vybavila nejen kongresové, ale také společenské prostory hotelu Jezerka. Nyní je zde k dispozici kongresový sál, velký a malý sál a čtyři přilehlé salonky. V hotelu se nacházejí náhledové plazmy, na něž je možné přenášet prezentace z kongresových prostor. Mohou sloužit jako navigační systém, ale jsou využívány také pro reklamní účely hotelu. Tyto výstupy lze přenést i na pokoje, do restaurace či baru.


Velký sál (s kapacitou 127 osob) a malý sál (s kapacitou 94 osob) je vybaven zatemňovacím systémem, přední projekcí a profesionálním ozvučením. Toto řešení umožňuje využít tento prostor nejen pro školení, ale i k prezentacím multimediálních aplikací. Návštěvníci mohou využívat elektrické plátno, datový projektor, náhledovou plazmovou obrazovku pro sledování dění v sále, řídicí systém CUE, interaktivní tabuli SMART Board a další AV technologie.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz