< Zpět

Informační systém hotelu Marriott

Součástí rekonstrukce pražského hotelu Marriott byla i dodávka AV techniky. Navigační a informační systém sděluje návštěvníkům aktuální informace o dění v hotelu.

Marriott-01
Marriott-02
Marriott
 Marriott Hotel Praha logo

Marriott Hotel Praha

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Na počátku roku 2009 navázalo pronájmové oddělení AV MEDIA úzkou spolupráci s hotelem Marriott. Díky důslednému dodržování předepsaných pravidel technické realizace, profesionalitě obchodních zástupců a techniků oddělení pronájmů se mohla spolupráce s hotelem dále rozvíjet. Hotel zrekonstruoval své prostory, které bylo třeba vybavit vhodně zvolenou AV technikou nejvyšší kvality. Zakázku získala společnost AV MEDIA, která dobře znala potřeby hotelu Mariott a nabídla vhodné řešení.
Cílem integrační realizace bylo vytvoření navigačního a informačního systému, který by přehledně navigoval hosty v prostorách hotelu a poskytoval jim komplexní a aktuální informace o probíhajících akcích a událostech. Hlavním technologickým prvkem realizace jsou dva informační „totemy“, které návštěvníka hotelu informují a v základní formě navigují již v hotelovém lobby a následně na galerii, kde jsou situovány hlavní jednací a konferenční sály.

Funkci „totemů“ před každým sálem dále přebírají informační panely, které již konkrétně zobrazují aktuální dění v daném sále. Technologie celkově působí jako designová součást interiéru, což bylo jedním z našich hlavních cílů a zároveň velkou výzvou. Výsledkem je technologicky špičkové řešení, které ovšem svou vizuální formou a zpracováním nikterak neovlivňuje „klasický“ styl a vnímání hotelu.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz