< Zpět

Stylový NH hotel

Díky nástěnným obrazovkám informačního panelu systému Adtraxion se v moderním NH Olomouc Congress hotelu nikdo neztratí.

NH Olomouc
NH Olomouc
NH Olomouc

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Hotel nabízí jedinečné prostředí pro firemní setkání i odpočinek.

Hotel NH v Olomouci nabízí zákazníkům absolutní komfort. V roce 2012 byl rozšířen o další část konferenčních prostor, největší sál Evropa má nyní kapacitu až 1000 míst. Konferenční prostory nově nabízejí také boční projekci a možnost pořádání výstav na galerii, která je kompletně technicky vybavena kvalitní AV technologií. U vstupu každého ze sálů je nástěnná obrazovka informačního panelu systému Adtraxion, která návštěvníkům usnadňuje orientaci v hotelu.


Vstupní prostory hotelu působí komfortním, ale zároveň takřka domácím dojmem. Návštěvníka přímo svádí k odpočinku. V příjemném prostředí se snoubí designový nábytek a moderní technologie. Informace mohou návštěvníci čerpat v informačních kioscích nebo na plazmových displejích, které jsou v hotelu k dispozici.


Hotel má moderní kongresové centrum s deseti konferenčními místnostmi – Olomouc I, II, III, Madrid I–V a Evropa I–II. Všechny tyto místnosti nabízejí moderní audiovizuální techniku. Jejich kapacita se pohybuje v rozmezí od 40 do 900 míst. Číslovky u názvu místnosti označují, na kolik oddělených menších prostor ji lze rozdělit praktickou předělovací příčkou. Každý z takto rozdělených prostor disponuje vlastní audiovizuální technikou a řídicím systémem od společnosti AV MEDIA.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz