< Zpět

Prvotřídní hotel Hilton Prague

Konferenční sály Congres Hall a Grand Ballroom jsou vybaveny špičkovou a intuitivní AV technikou. Videokonferenční místnost Praha Boardroom nabízí profesionální VDK

Hilton-videokonference_1
Hilton-videokonference

Hilton Prague Hotel

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Hilton je prvotřídní hotel, jehož hosté jsou zvyklí na nadstandardní služby. Také AV technologie musejí splňovat vysoké požadavky klientů. AV MEDIA kompletně vybavila 33 zasedacích místností v hotelu Hilton Prague moderní audiovizuální technikou a integrovala inovativní místnost pro vzdálenou komunikaci. Jedná se o jeden z mála hotelů celého řetězce Hilton, který se může pochlubit videokonferenční místností, jež je plně vybavena fixní audiovizuální technikou. Zároveň nabízí kvalitní AV techniku v Coggress Hall (Kongresový sál) a Grand Ballroom.


Kongresový sál je největší prostor v hotelu Hilton, který může sloužit k setkávání velkých skupin, je tedy vhodný pro pořádání kongresů a konferencí. Jedná se o technicky plně vybavený  sál, v němž se nachází inteligentní osvětlení, perfektní zvukový systém L-ACOUSTICS a kvalitní projekce. Zařízení je navrženo tak, aby ho bylo možné otáčet o 90 stupňů. Prostor může být navíc rozdělen do 3 menších místností, z nichž každá je vybavena vlastní technologií. Hotel Hilton Prague má také Grand Balroom. Jedná se o teplou a útulnou místnost, která je vybavená kobercem a lustry. Pokoj je vybaven projektorem a dalšími AV technologiemi, jako je zatahovací obrazovka.


Videokonferenční místnost v hotelu Hilton Prague je unikátní tím, že má fixně zabudovanou videotechniku. To hotelu přináší značné ulehčení, protože již nemusí řešit jednorázové pronajímání audiovizuální techniky. O technickou spolehlivost všech zasedacích místností se starají dva technici AV MEDIA, kteří jsou trvale přímo na hotelu. Videokonferenční místnost se dá použít jak pro vzdálenou komunikaci pomocí videokonferenčního spojení, tak i pro normální prezentaci s možností prezentovat na dvou nezávislých plazmových displejích a zároveň sdílet promítaný obsah.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz