< Zpět

Regionální kongresové centrum

Clarion Congress Hotel v Českých Budějovicích nabízí moderně vybavené kongresové prostory, které nemají v Jihočeském kraji konkurenci.

Recepce
Clarion_CB_01
Clarion_CB
Clarion Congress Hotel, České Budějovice  logo

Clarion Congress Hotel, České Budějovice

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Clarion Congress Hotel hotel potřeboval kvalitně vybavené konferenční prostory, ve kterých by mohly větší i menší společnosti pořádat konference a meetingy. V konferenčním centru nesmějí chybět moderní AV technologie. Investor požadoval řešení, do kterého nebude muset investovat příliš velké finanční prostředky, což se mohlo jevit jako problém. Ne však pro naši společnost. AV MEDIA dodala nabídku s nejlepším poměrem kvality a ceny, proto získala možnost vybavit celé regionální kongresové centrum.


AV MEDIA udělala v kongresovém centru hned několik změn. Zřídila digitální přenos AV signálu, jedná se o první hotelovou instalaci v ČR s použitím čistě digitálního přenosu AV signálů. Dále vytvořila integrovaný řídicí systém s ovládacím panelem, díky kterému má řečník pod kontrolou všechny základní prvky AV techniky.


Firma nainstalovala kvalitní projektory a navíc napojila AV systém na dispečink, což umožňuje jeho vzdálenou správu. Identifikace závady na dálku značně urychluje dobu servisního zásahu, a šetří tak i provozní náklady hotelu. Zkrácení potřebné doby servisního zásahu je pro kongresový hotel v době pořádání konferencí zásadní.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz