< Zpět

AV vybavení na míru

OREA Vital Hotel Sklář v Harrachově vsadil na moderní řešení, které umožňuje využití konferenčních prostor pro široké spektrum akcí.

IMG_1116
IMG_1118
IMG_1142
IMG_1150
IMG_1127

Hotel Sklář

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Na počátku spolupráce s hotelem Sklář stálo pouhé posouzení původního projektu zpracovaného cca rok před realizací. Úkolem AV MEDIA bylo posoudit projekt a ocenit výměr dle výkazu. Na základě jednání s klientem se ukázalo, že představy o využití plánovaného konferenčního centra se změnily a rozšířily s důrazem na variabilitu a interaktivnost vybraných prostor. Vzhledem k tomuto zjištění jsme přistoupili k revidování celého projektu a začali tvořit moderní řešení, které umožní využití konferenčních prostor pro široké spektrum plánovaných akcí.


Hned zpočátku bylo nutné sestavit provozní scénáře, na základě kterých se následně odvíjela skladba AV techniky. Podle upřesněného zadání jsme zpracovali projekt, který respektoval výše popsané požadavky a scénáře využití konferenčního centra. Řešení jsme následně prezentovali zástupcům zadavatele a projekt byl realizován.


Díky mobilním dělicím příčkám bylo možné vytvořit velký prostor nebo až čtyři samostatné, různě velké sály. Museli jsme zvolit vhodnou kombinaci audiovizuální techniky pro zobrazení různých PC i video signálů, a s tím i odladit osvětlení a zastínění prostor. Každá z oddělených prostor má dotykový panel řídicího systému s layoutem v ČJ a AJ a jednotlivými scénáři, podle kterých se technika sama nastaví. V každé místnosti je dostatek přípojných míst a instalovaná technika je dimenzována pro přímé potřeby uživatelů.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz