< Zpět

Příjemná atmosféra hotelu Vista

Nový Wellness hotel Vista láká příjemnou atmosférou v centru lyžařského střediska v hoském údolí. Moderní AV technika přispívá k plné spokojenosti hotelových hostů.

PICT93793
PICT93798
PICT93796
PICT93805
Wellness hotel Vista logo

Wellness hotel Vista

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Hotelový komplex Vista je vybaven moderním integrovaným ozvučením. Hosty nově postaveného hotelu doprovází na chodbách, ve výtazích i v jednotlivých společenských místnostech pohodová hudba, která navozuje příjemnou atmosféru a pocit pohodlí. Vzhled reproduktorů splývá s moderním prostředím hotelu, jsou navíc velice kvalitní, hudba se proto rovnoměrně rozléhá po celém objektu. Reproduktory byly navrženy pro nepřetržitý provoz, takže mohou fungovat 24 hodin denně 7 dní v týdnu.


Každý hotelový pokoj je vybaven LCD televizí, která umožňuje návštěvníkovi prohlížet rezervační možnosti jednotlivých společenských, sportovních či relaxačních místností, nebo sledovat televizní přenosy či program. V celém areálu je nainstalováno 160 televizí, které jsou vzájemně propojeny systémem IP TV. Barmani či recepční jsou plně proškolení a dokážou pomocí AV techniky vytvářet nezapomenutelnou atmosféru.


Hotel má plně vybavené konferenční prostory, kde je možné pořádat nejrůznější konference za využití kvalitních AV technologií. Po pracovních povinnostech mohou hosté relaxovat v rozsáhlém wellness centru. K dispozici je také bowling, billiard, golfový trenažér nebo fitness centrum. Večerní hodiny je možné strávit v baru Mulda, který je spojen s tanečním parketem. Bar je vybavený kvalitním integrovaným ozvučením. Díky moderní instalované AV technice DJ pultu lze vytvářet jedinečnou taneční a světelnou show na tanečním parketě.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz