< Zpět

Hotel Galant nahradil továrnu

Opuštěná továrna v centru Mikulova se proměnila v komfortní hotel Galant s kongresovými prostory a wellness centrem.

2_3(1a)
PICT98259

Hotel Galant

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Z bývalé textilní továrny Gala v Mikulově se stal moderní čtyřhvězdičkový hotelový komplex, který nabízí komfortní ubytování v centru Mikulova. Součástí hotelu jsou kongresové prostory, wellness centrum i vinařství. Cílem majitele bylo postavit ve vinařském regionu hotel s největší kapacitou konferenčních prostor. V celém hotelovém komplexu je rozmístěno několik monitorů, které poslouží vždy dle potřeby, např. jako navigační systém nebo jako informační tabule.


Hlavní konferenční sál Aurelius o kapacitě až 500 míst je vybaven moderní audiovizuální technikou a řídicím systémem CUE. Ten umožňuje intuitivně ovládat nejen projekci a ozvučení, ale i osvětlení a žaluzie. V hotelu je také 6 menších salonků, které jsou vhodné především pro workshopy a firemní školení. Celý hotelový komplex je vybaven kvalitním systémem stropního ozvučení, který se ovládá přímo z recepce. Odtud je možné vybrat hudbu, pustit ji do jednotlivých místností a navodit tu správnou atmosféru po celém hotelu. V konferenčních sálech je ozvučení doplněné o nástěnné reproduktory, což umožňuje dopřát posluchačům opravdu kvalitní poslech celé konference.


„Velice nám vyhovovala různá novátorská řešení a odbornost techniků AV MEDIA, zejména co se týče improvizace a návrhů na distribuci signálu,“ uvádí spolumajitel hotelu Martin Marian. Zabudovaná audiovizuální technika zjednodušila obchodní vyjednávání, návštěvníci se již nemusejí starat o technické vybavení, hotel jim nabízí kompletní servis.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz