< Zpět

Hotel Česká Koruna v Děčíně

Hotel Česká Koruna se nachází v blízkosti děčínského zámku na náměstí T. G. M.. Lokalita je vhodná pro aktivní dovolenou s krásnými výlety do Českosaského Švýcarska.

Hotel Česká koruna Děčín_056_uprava
Hotel Česká koruna Děčín_001_uprava
Hotel Česká koruna Děčín_031_uprava
Hotel Česká koruna Děčín_041_uprava
Hotel Česká koruna Děčín_048_uprava
Hotel Česká koruna Děčín_067_uprava
Hotel Česká koruna Děčín_070_uprava

Hotel Česká Koruna v Děčíně

Rok realizace: 2014
Kategorie: Hotely

Hosté hotelu Česká Koruna v Děčíně se mohou těšit nejen na přírodní krásy v okolí, ale také na dobré technické vybavení hotelu. Každý pokoj má vlastní televizi s LED podsvícením a FULL HD rozlišením, která je navržena pro snadné použití.


Hotelový televizní systém může ovlivnit hosty při výběru hotelu, který chtějí navštívit. Do hotelu Česká Krouna proto AV MEDIA nainstalovala kvalitní televizory s úhlopříčkou 56 cm. Zvukový doprovod zajišťují základní reproduktory, televize má jednoduchý design, který koresponduje s interiérem hotelu.


Hotelový televizor je vhodný pro využití v pokojích i apartmánech. LED technologie televizoru má skvělé výkonové parametry a zároveň je velice úsporná. Zajišťuje hostům dokonalý zážitek ze sledování hotelové televize díky kvalitnímu podání barev. Televize je napojena na informační systém Lynk REACH, který je možné spravovat centrálně. Lynk REACH poskytuje hostům důležité informace o hotelu a další služby prostřednictvím televizní obrazovky.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz