< Zpět

Syngenta Roadshow 2017

Syngenta patří k vedoucím firmám na trhu v oboru agrobusiness. Na začátku roku 2017 se konala již sedmá inovativní roadshow této společnosti po České a Slovenské republice.

Syngenta_2017_Košice_088
Syngenta_2017_Košice_127
Syngenta_2017_Košice_161
Syngenta_2017_Košice_285

SYNGENTA

Společnost Syngenta patří k vedoucím firmám na trhu v oboru agrobusiness. Zabývá se výrobou produktů na ochranu rostlin, osiv a nabízí rovněž komplexní řešení problémů s pleveli, houbovými chorobami a škůdci prakticky ve všech plodinách. 

Rok realizace: 2017
Kategorie: Eventy

Společnost Syngenta se na přelomu ledna a února podívala do čtyř měst České a Slovenské republiky – Prahy, Brna, Košic a Nitry. Na každoročních konferencích představuje nejnovější produkty, technologie a trendy ze svého oboru. Dohromady na konference přišlo téměř 2000 účastníků. 

Každý rok nová inovativní řešení

Produkci této roadshow má již sedmým rokem na starosti agentura šišky.cz ze Žďáru nad Sázavou. Společnost Syngenta dělá vše pro to, aby byl každý ročník roadshow inovativní a aby byly využity nejmodernější technologie a netradiční scénografické prvky. Tato očekávání dokáže agentura šišky.cz naplnit i díky dlouholetému partnerství s AV MEDIA. V letošním roce jsme se znovu postarali o kompletní AV&IT zajištění ve všech čtyřech lokacích.

„Na roadshow představujeme každý rok nová technologická řešení. V loňském roce proběhla registrace poprvé přes mobilní aplikaci EasyEvent a také jsme použili nové FullHD projektory Panasonic s ultrakrátkými objektivy,“ říká obchodní konzultant Tomáš Rýdl, který měl celý projekt na starosti a dovává: "I letos jsme na roadshow použili mnoho nových řešení."

Originální LED obrazovka

Letošní roadshow společnosti Syngenta začala v Čestlicích a pro účastníky konference byl připraven zajímavý set-up složený ze 39 m2 LED stěny Absen A3 PRO. Hlavní LED obrazovka po délce celého pódia byla zahnutá a po pravé straně doplněna o menší obrazovku o velikosti 6m2, na kterou byl přenášen obraz z kamery a tedy detail speakerů. Originální scéna byla doplněna o 4 plazmové displeje 82´´ rozmístěné po stranách sálu, aby bylo dobře vidět i ze zadních řad.

Mezi další použité technologie patří inteligentní světla ROBE LED Wash a MMX Spot, kamerový řetěz P2, hlasování, odbavení veškerých signálů a samozřejmě ozvučení JBL PRX. Pro registraci a check-in 500 účastníků byl použit systém EasyEvent, který se osvědčil již v loňském roce a i letos splnil očekávání. 

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz