DSC08207

Kino Panorama Vítkov

Prostory, ve kterých na vás dýchne atmosféra třicátých let

IMG_4717

Kino Kynšperk nad Ohří

Částečná modernizace projekčního zařízení

DSC_5261

Kino Lomnice nad Popelkou

Multifunkční sál i nejmodernější kinosál

35550906_470825160040495_7884788459070554112_o

Biograf Český Ráj

Rekonstrukce přinesla skloubení historie s moderními technologiemi

093

Kino Kotva České Budějovice

Kino Kotva je prvním jednosálovým kinem s unikátním zvukem Dolby Atmos

003

Kino Pilotů láká na hollywoodské premiéry i festivalové filmy

Řešení "boothless cinema" je skvělým řešením pro menší kina, která nemají možnost instalovat projektory do projekčních kabin

Klatovy1

Redigitalizace kina Šumava v Klatovech

Kino Šumava v Klatovech prošlo redigitalizací, díky které bylo uvedeno do provozu i letní kino. Projekt byl spolufinancován ze státního fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie.

_DSC9487

Panoramatické 3D kino Partizánske

Město Partizánske se může pochlubit jedním z nejmodernějších kin na Slovensku, a to díky celkové rekonstrukci, kterou realizovala společnost AV MEDIA.

VOVO1

Minikino Kupé Opava

V železniční věži vzniklo nové kulturní centrum, jehož součástí je i nové minikino Kupé

Digitální kina ukazují návštěvníkům nový rozměr

V současné době se v České republice nachází celkem 476 sálů v DCI specifikaci. Na digitalizaci stále ještě čeká dalších tři sta kin, ale vzhledem k tomu, že se jedná o menší kina, na menších městech a vesnicích, dá se předpokládat, že většina z nich nenajde dostatek finančních prostředků. „Předpokládáme tedy, že digitalizací projde ještě odhadem 100 sálů. Digitální technologie dle standardu DCI umožňují promítat premiérové filmy jak v multikinech, tak i v menších kinech s jedním sálem. Nové trendy v technologiích navíc zajišťují možnost oslovit širší publikum než doposud. Kromě premiérových českých a zahraničních 2D a 3D filmů, mohou moderní kina promítat také živé 2D/3D přenosy opery, sportovní přenosy nebo vaše smysly hýčkat 3D zvukovým systémem. Lepší divácké zážitky se projevují i na návštěvnosti kin. 

  • Zajišťujeme digitalizaci kin na špičkové profesionální úrovni. Společnost AV MEDIA má na trhu dlouhou tradici a skvělé renomé. Již 25 let jsme největším českým integrátorem projekční prezentační techniky.
  • V Čechách a na Slovensku jsme instalovali více než 290 sálů splňujících standard DCI, z toho 103 v jednosálových kinech. Společně s vámi nacházíme vhodná řešení pro každý kinosál, poradíme vám, jak zařídit nové kino i jak dovybavit stávající kino projekční a audio technikou včetně sedaček či kompletní rekonstrukce kina.
  • Digitální technologie jsou součástí moderní kultury. Nové filmy se již vyrábějí pouze pro digitalizovaná kina dle standardu DCI, která vlastní nové certifikované digitální projektory, kina bez digitalizace proto mohou promítat pouze staré snímky.
  • Spolupracujeme pouze s nejkvalitnějšími dodavateli a značkami (Christie, Barco, NEC, Sony, Doremi, Dolby, …) pro které jsme certifikovaným partnerem. Vždy vybereme takové řešení, které přinese za minimální investice největší užitek a spokojenost diváků.

kina nové generace

nezapomenutelný zážitek nejen z multiplexů

Produkty

Projektory pro kina dle standardu DCI jsou specializované projekční systémy umožňující projekci premiérových hollywoodských i českých 2D i 3D filmů.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz