film Václava Marhoula

Film Václava Marhoula, Nabarvené ptáče, míří do kin

...podle stejnojmenného světového bestselleru spisovatele Jerzy Kosińského

DSC08207

Kino Panorama Vítkov

Prostory, ve kterých na vás dýchne atmosféra třicátých let

IMG_4717

Kino Kynšperk nad Ohří

Částečná modernizace projekčního zařízení

DSC_5261

Kino Lomnice nad Popelkou

Multifunkční sál i nejmodernější kinosál

35550906_470825160040495_7884788459070554112_o

Biograf Český Ráj

Rekonstrukce přinesla skloubení historie s moderními technologiemi

Kulturní dům jako MULTIFUNKČNÍ OBJEKT

Když se řekne "kulturák", každý z nás si vybaví nějakou událost, kterou v kulturním domě osobně prožil. Ples, taneční zábavu, tombolu, kino, přednášku, divadýlko... Jedná se tedy o multifunkční prostor, který má všestranné možnosti využití. Těmto možnostem je nutné přizpůsobit nejen prostory, ale i technické vybavení tak, aby splňovalo požadavky dnešní doby. 

  • Technické vybavení konferenčních prostor by mělo splňovat požadavky dnešní moderní doby. Již ve fázi projektu musíme pamatovat na různé možnosti využití sálu. Nejen pro konference, kongresy, ale i možné společenské události, jako jsou plesy, koncerty či divadelní představení. Audiovizuální techniku navrhujeme tak, aby splňovala všechny tyto požadavky na variabilní využití. S takto vybavenými prostory se rozšiřují možnosti kongresové turistiky a zvyšuje se zájem o ně.
  • Prostory k pořádání vernisáží a výstav by měly především vyzařovat jedinečnou atmosféru, kterou docílíme zejména vhodným osvětlením exponátům. Hra se světlem je ve výstavních prostorách velmi důležitou součástí a nemělo by se na ní zapomínat. 
  • Pokud máte v prostorách kulturního domu kinosál a malou návštěvnost, ptejte se proč? Je to z důvodu, že promítáte filmy, které se již dávno hrají v multiplexech? Nemůžete promítat filmy ve 3D? Nemáte přístup k alternativnímu obsahu? Řešením je digitalizovat. Pokud máte digitální kino, máte přístup k premiérám filmů ihned po jejich uvedení do kin, možnost promítání 3D filmů a v neposlední řadě máte přístup i k alternativnímu obsahu, který umožní promítat opery v přímém přenosu, či "live" sportovní přenosy. 

DIGITÁLNÍ KINA   

Produkty

Projektory pro kina dle standardu DCI jsou specializované projekční systémy umožňující projekci premiérových hollywoodských i českých 2D i 3D filmů.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz