Městský kulturní dům Říp a 3D kino

Kompletní rekonstrukce kulturního domu Říp přinesla mimo jiné i multifunkční řešení prostoru

DSC_5261

Kino Lomnice nad Popelkou

Multifunkční sál i nejmodernější kinosál

IMG_4717

Kino Kynšperk nad Ohří

Částečná modernizace projekčního zařízení

35550906_470825160040495_7884788459070554112_o

Biograf Český Ráj

Rekonstrukce přinesla skloubení historie s moderními technologiemi

Kulturní dům jako MULTIFUNKČNÍ OBJEKT

Když se řekne "kulturák", každý z nás si vybaví nějakou událost, kterou v kulturním domě osobně prožil. Ples, taneční zábavu, tombolu, kino, přednášku, divadýlko... Jedná se tedy o multifunkční prostor, který má všestranné možnosti využití. Těmto možnostem je nutné přizpůsobit nejen prostory, ale i technické vybavení tak, aby splňovalo požadavky dnešní doby. 

  • Technické vybavení konferenčních prostor by mělo splňovat požadavky dnešní moderní doby. Již ve fázi projektu musíme pamatovat na různé možnosti využití sálu. Nejen pro konference, kongresy, ale i možné společenské události, jako jsou plesy, koncerty či divadelní představení. Audiovizuální techniku navrhujeme tak, aby splňovala všechny tyto požadavky na variabilní využití. S takto vybavenými prostory se rozšiřují možnosti kongresové turistiky a zvyšuje se zájem o ně.
  • Prostory k pořádání vernisáží a výstav by měly především vyzařovat jedinečnou atmosféru, kterou docílíme zejména vhodným osvětlením exponátům. Hra se světlem je ve výstavních prostorách velmi důležitou součástí a nemělo by se na ní zapomínat. 
  • Pokud máte v prostorách kulturního domu kinosál a malou návštěvnost, ptejte se proč? Je to z důvodu, že promítáte filmy, které se již dávno hrají v multiplexech? Nemůžete promítat filmy ve 3D? Nemáte přístup k alternativnímu obsahu? Řešením je digitalizovat. Pokud máte digitální kino, máte přístup k premiérám filmů ihned po jejich uvedení do kin, možnost promítání 3D filmů a v neposlední řadě máte přístup i k alternativnímu obsahu, který umožní promítat opery v přímém přenosu, či "live" sportovní přenosy. 

DIGITÁLNÍ KINA   

Produkty

Projektory pro kina dle standardu DCI jsou specializované projekční systémy umožňující projekci premiérových hollywoodských i českých 2D i 3D filmů.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz