PICT178355

Tréninkové prostory ZZS Jihomoravského kraje

Oddělení vzdělávání a výcviku Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje vzniklo v roce 2012 jako součást úseku krizové připravenosti.

PICT160019

Jedinečný příjem tísňového volání

Integrované bezpečnostní centrum je společné pracoviště Integrovaných záchranných složek. Jedná se o jediné centrum v Česku, které přijímá tísňové výzvy ze všech tísňových linek z území Moravskoslezského kraje.

PICT122784

Operační střediska HZS ČR

Koncem června 2015 byly předány nově vybavené prostory operačního a informačního střediska generálnímu ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR (OPIS GŘ HZS).

PICT121014

Nové operační středisko Policejního prezidia

Operační středisko Policejního prezidia zaznamenalo v tomto roce velkou změnu: rozsáhlou rekonstrukci, stěhování a modernizaci IT a AV technologií.

PICT118358

Česko trénuje obranu proti kybernetickým útokům! Pomáhá mu KYPO

Digitální věk nejen usnadňuje a automatizuje mnohé činnosti, ale současně vytváří velice nebezpečné prostředí, ve kterém působí jednotlivci i subjekty s ne zcela dobrými úmysly.

IMG_1485

Aktuální dopravní informace

Dopravní nehody nelze předvídat. Pokud k nim dojde, může mít včasné varování cenu zachráněných lidských životů.

IMG_1488

Moderní řízení mimořádných událostí

Integrované bezpečnostní centrum v Moravskoslezském kraji spojuje tísňovou komunikaci mezi policií, hasiči, záchranáři a občany.

16_mapaP2

Efektivní spolupráce při povodních

Komunikace obrazem z místa mimořádné události je pro hlásnou a předpovědní povodňovou službu velice důležitá.

Integrovaný záchranný systém používá Datavis pro přenos obrazu a zvuku z místa postižení. Hasičský záchranný sbor, zdravotnické záchranné služby a policie

Integrovaný záchranný systém je ještě rychlejší

Integrovaný záchranný systém musí být co nejrychlejší. Díky novým technologiím mohou být záchranné a likvidační práce mnohem více efektivní.  Hasičský záchranný sbor, zdravotnické záchranné služby a policie proto využívají systém pro vzájemnou interaktivní spolupráci.

  • Cílem záchranných operací je poskytnutí první pomoci ohroženým občanům a současně efektivní řešení mimořádné události. Během zásahu potřebují jednotlivé složky efektivně komunikovat mezi sebou a současně sdílet aktuální informace s ostatními specialisty.
  • To jim umožňuje řešení DATAVIS, které nabízí AV MEDIA. Jedná se o data-video-interaktivní spolupráci, díky které lze při záchranných operacích sdílet detailní obraz a zvuk z místa postižení.
  • Záchranné služby navíc mohou díky AV technologiím a řešením DATAVIS pracovat současně nad mapovými podklady, do kterých lze interaktivně vkládat poznámky v reálném čase. Tato interaktivita je při spolupráci záchranného systému velice důležitá.

INTEGROVANý Záchranný systém

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Pro firemní prostředí nabízíme širokou škálu displejů. Od nejjednodušších, které umožní rychlý zápis, uložení a sdílení poznámek z jednání až po sofistikované s neomezenou pracovní plochou .

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Softwarové aplikace SMART jsou nedílnou součástí interaktivních tabulí a displejů. Umožňují uživatelům vytvořit, uložit a distribuovat neomezené množství nápadů a informací.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Řešení pro záznam a streaming prezentací umožňují nahrávání, streaming a publikaci obrazu, zvuku a prezentací. Živou prezentaci může sledovat velké množství diváků prostřednictvím webového rozhraní.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz