Efektivní úkony (výslechy) s obviněným, oběťmi a svědky, záznamy,  videokonference

Justice zefektivňuje procesní úkony

Použití moderních komunikačních technologií je důležité mimo jiné také pro justici. Spravedlnost je jedním ze základních pojmů pro dobré uspořádání lidských vztahů, k čemuž v dnešní době přispívá právě efektivní využití AV techniky.

  • Využití moderních komunikačních technologií v justici je mnoha zemích standardem. Soudci i další úředníci využívají například videokonference, AV technologie mohou zefektivnit procesní úkony (výslechy) s obviněným, oběťmi a svědky.
  • Moderní technika podporuje maximální sběr informací. Soudy mohou nově uspořádat jednání z videokonferencí a spojit se s policií, ministerstvem spravedlnosti, vězeňskou službou a dalšími specialisty (znalci, překladateli, tlumočníky do znakové řeči atp.).
  • Všechny výslechy je možné zaznamenat a archivovat pro potřeby soudního řízení a obvinění osob. Významnou roli v této formě komunikace hraje uspořený čas a finanční náklady, které jsou spojené s fyzickým setkáním všech zúčastněných stran, transportem obviněného z věznice a zajištěním bezpečnosti svědků a obětí.

Justice zefektivňuje procesní úkony

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Pro firemní prostředí nabízíme širokou škálu displejů. Od nejjednodušších, které umožní rychlý zápis, uložení a sdílení poznámek z jednání až po sofistikované s neomezenou pracovní plochou .

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Softwarové aplikace SMART jsou nedílnou součástí interaktivních tabulí a displejů. Umožňují uživatelům vytvořit, uložit a distribuovat neomezené množství nápadů a informací.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Řešení pro záznam a streaming prezentací umožňují nahrávání, streaming a publikaci obrazu, zvuku a prezentací. Živou prezentaci může sledovat velké množství diváků prostřednictvím webového rozhraní.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz