Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Karel IV - instalace - 02

Výstavu Císař Karel IV. vidělo přes 70 tisíc lidí

První česko-bavorská zemská výstava Císař Karel IV. 1316–2016 pořádaná k příležitosti 700. výročí panovníkova narození skončila ve Valdštejnské jízdárně 25. září.

AV neonrun 2016 2315SAM_9069

Kam se ubírají běžecké závody?

Tomáš Pavel, organizátor běhu Neon Run, nám odpověděl na několik zvídavých dotazů. Přečtěte si, co obnáší organizace takového závodu, jaká je role AV technologií a jaké jsou nejnovější trendy běžeckých akcí.

P2370874-Pano

Do Olympijských parků v České republice zavítalo milion návštěvníků

Téměř milion návštěvníků si přišlo zasportovat do Olympijských parků v Pardubicích, Plzni, Ostravě a na Lipně za sedmnáct dní, po které byly v provozu.

PICT127196

Jednotná komunikace ve společnosti Kiekert

Kvalitní informovanost všech zaměstnanců je hlavním klíčem k úspěchu celé společnosti.

brodsky

O Olympijských parcích jsme hovořili s Markem Brodským z ČOV

Proč jsou Olympijské parky důležité a co je jejich největším přínosem, nám pověděl Marek Brodský, ředitel komunikace Českého olympijského výboru.

Hilton Party_Alenka_286

Alenka z říše divů navštívila hotel Hilton

Houseňák, Tydlidum a Tydlidýn, Alenka a mnoho dalších hostů z pohádkového i z toho našeho světa se na konci června objevilo na magické party v hotelu Hilton. Na všechny čekal bohatý program plný překvapení.

PICT101141

AV MEDIA již počtvrté PARTNEREM BOHEMIA JAZZ FESTU

Bohemia Jazz Fest, jeden z největších jazzových festivalů v Evropě, nabídl mnoho kvalitní hudby. AV MEDIA u toho ani letos nechyběla.

PICT133213

SMART Board v každé předškolní třídě má smysl

První dvě interaktivní tabule školka pořídila již před několika lety. Dnes má interaktivní tabuli SMART Board již v každé třídě a paní učitelky si je nemohou vynachválit.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz