Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

11SAM_3176

Signal Festival 2016

Prahu počtvrté rozsvítila světla SIGNAL festivalu, který potvrdil status nejnavštěvovanější kulturní akce České republiky. Podle prvních odhadů ho navštívilo více než 600 000 návštěvníků.

Zofin

Žofín zahalený do oranžové barvy

Na začátku října se na pražský Žofín sjelo 350 zástupců anglické společnosti, aby oslavilo 25. výročí jejího založení. AV MEDIA se postarala nejen o kompletní technologické zajištění akce, ale i o nasvícení budovy.

01

Blue Events oslavili 25 let konferencí Brand Managent

Náš dlouholetý partner, společnost Blue Events, oslavila 25 let od založení firmy. Ve Slovanském domě proběhla na konci září oslava i konference Brand Management a AV MEDIA u toho samozřejmě nemohla chybět.

NET Scout_2016_199

Společnost Netscout navštívila Prahu ve velkém stylu

Nádherná čtyřdenní akce společnosti Netscout se uskutečnila ve čtyřech různých lokalitách. Program byl nesmírně bohatý, hosté se zúčastnili tradičního folklórního večera i moderní Red Hot Party.

Karel IV - instalace - 02

Výstavu Císař Karel IV. vidělo přes 70 tisíc lidí

První česko-bavorská zemská výstava Císař Karel IV. 1316–2016 pořádaná k příležitosti 700. výročí panovníkova narození skončila ve Valdštejnské jízdárně 25. září.

AV neonrun 2016 2315SAM_9069

Kam se ubírají běžecké závody?

Tomáš Pavel, organizátor běhu Neon Run, nám odpověděl na několik zvídavých dotazů. Přečtěte si, co obnáší organizace takového závodu, jaká je role AV technologií a jaké jsou nejnovější trendy běžeckých akcí.

P2370874-Pano

Do Olympijských parků v České republice zavítalo milion návštěvníků

Téměř milion návštěvníků si přišlo zasportovat do Olympijských parků v Pardubicích, Plzni, Ostravě a na Lipně za sedmnáct dní, po které byly v provozu.

PICT127196

Jednotná komunikace ve společnosti Kiekert

Kvalitní informovanost všech zaměstnanců je hlavním klíčem k úspěchu celé společnosti.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz