Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

20160527_Noc Lovcu_Praha-8379

Jägermeister roztancoval Kolbenku

Jägermeister Praze znovu ukázal, jak se dělá pořádná party a AV MEDIA u toho samozřejmě nemohla chybět!

ČOV 2016/Markéta Navrátilová

Olympijské nominace českých sportovců

Na Pražském hradě byla v polovině července představena nástupová kolekce českého týmu a zároveň byla oficiálně schválena výprava na olympijské hry, které začnou v brazilském Rio de Janeiru 5. srpna.

101_3935 a

Multifunkční centrum Hlinsko

Kino, divadlo, koncerty, přednášky, taneční, plesy, soutěže, to vše na jednom místě, pod jednou střechou

026

Expozice Talent v iQLandii

Nová interaktivní expozice Talent vychází ze skutečnosti, že každý z nás je jedinečný a má k něčemu talent. Stačí ho jen objevit.

528

Interaktivní expozice Rybářství v Národním zemědělském muzeu

Interaktivita, oživení, zábava, vzdělávání, hry, kvízy, odpočinek, to vše najdou návštěvníci v expozici Rybářství v Národním zemědělském muzeu.

PICT122784

Operační střediska HZS ČR

Koncem června 2015 byly předány nově vybavené prostory operačního a informačního střediska generálnímu ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR (OPIS GŘ HZS).

PICT121014

Nové operační středisko Policejního prezidia

Operační středisko Policejního prezidia zaznamenalo v tomto roce velkou změnu: rozsáhlou rekonstrukci, stěhování a modernizaci IT a AV technologií.

_DSC0243

Návštěvnický systém V-PASS v nové zákaznické zóně společnosti Microsoft

Unikátní řešení návštěvnického systému V-PASS jste mohli doposud vidět především v science centrech a muzejních realizacích. Od října je nové Cloud řešení V-PASS použito v nové zákaznické zóně Microsoft.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz