Hybridní eventy

Nabízíme několik alternativních řešení v době současných opatřeních.

 

Pod rouškou koronavirové krize se eventový trh transformoval do on-line světa a i my v AV MEDIA EVENTS jsme se rozhodli pořádat živé eventy v kombinaci s virtuálním prostředím. BEZPEČNĚ, INTERAKTIVNĚ a BEZ PROBLÉMŮ zajistíme HYBRIDNÍ KONFERENCE, KONGRESY, ŠKOLENÍ, JEDNÁNÍ, ZASEDÁNÍ, KULTURNÍ AKCE jako jsou KONCERTY, DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ ČI PROMÍTÁNÍ. Díky nejmodernějším technologiím dokážeme vzdáleně připojit účastníky i prezentující bez nutnostni cestování, zajistíme kvalitní a plynulý stream. Interaktivně zapojíme všechny účastněné, aby se cítili jako na opravdové akci. Umožníme hostům se setkávat ve virtuálních místnostech a být tak v kontaktu s ostatními. 

Objevte naši nabídku hybridních eventů ZDE

Hybridní eventy také nabízíme v našem oneAVstudiu na Harfě, v partnerském O2 UNIVERSUM, Kongresovém centru Praha a CUBEX Centrum Praha.

HYBRIDNÍ EVENTY

Představení oneAVstudia

Virtuální konference Výuka na dálku

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz